Recenzia Blurams Outdoor Pro: cenovo dostupn├í vonkaj┼íia bezpe─Źnostn├í kamera s vynikaj├║cimi funkciami AI

Blurams v┼żdy mali radi kvalitu svojich skromn├Żch fotoapar├ítov. Ka┼żd├í z nich m├í ve─żk├Ż ├║┼żitok z prostredia spolo─Źnosti v oblasti inteligentn├Żch zobrazovac├şch technol├│gi├ş, ktor├ę umo┼żnili inteligentn├Ż objav, ktor├Ż prekon├íva mnoh├ę z najv├Ą─Ź┼í├şch a najdrah┼í├şch zna─Źiek. Outdoor Pro, prv├Ż vonkaj┼í├ş fotoapar├ít spolo─Źnosti s vynikaj├║cim rozpoznan├şm tv├íre, je najnov┼í├ş v tejto s├ęrii ├║spechov.

Dizajn a funkcie

Kapslov├í kamera m├í zorn├ę pole 129 stup┼łov a streamovanie videa 1080p. 3D redukcia ┼íumu, 4x digit├ílny zoom a korekcia skreslenia zvy┼íuj├║ presnos┼ą. Pri slabom osvetlen├ş sa fotoapar├ít zmen├ş na no─Źn├ę videnie s dvoma vysokov├Żkonn├Żmi infra─Źerven├Żmi svetlami, ktor├ę poskytuj├║ osvetlenie asi 23 st├┤p.

T├íto recenzia je s├║─Źas┼ąou pokrytia najlep┼í├şch dom├ícich kamerov├Żch syst├ęmov TechHive, kde n├íjdete konkuren─Źn├ę recenzie produktov, ako aj pr├şru─Źku pre kupuj├║cich o vlastnostiach, ktor├ę je potrebn├ę zv├í┼żi┼ą pri n├íkupe.

Fotoapar├ít mus├ş by┼ą zavesen├Ż na alebo proti stene alebo stropu pomocou dr┼żiaka lopty a p├Ątice. Jednotka m├í krytie IP65 odoln├ę vo─Źi poveternostn├Żm vplyvom, ─Źo znamen├í, ┼że je chr├ínen├í proti ┼ípine, prachu a vode. (Kliknite sem, ak chcete z├şska┼ą podrobn├║ diskusiu o k├│doch IP).

Blurams Outdoor Pro je odoln├Ż vo─Źi prachu a vode.

Outdoor Pro je vybaven├Ż bezpe─Źnostn├Żmi funkciami podporovan├Żmi AI, vr├ítane rozpozn├ívania pohybu, hlasu a ─Źloveka, ako aj rozpozn├ívania tv├íre, aj ke─Ć najnov┼íia funkcia je k dispoz├şcii iba s platen├Żm predplatn├Żm (viac o tomto ni┼ż┼íie). Kamera m├í tie┼ż zabudovan├║ sir├ęnu a blikaj├║ce svetlo, ktor├ę m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia ovl├ída┼ą na dia─żku, aby zastra┼íili potenci├ílnych zlo─Źincov.

Kamera podporuje lok├ílne aj cloudov├ę ├║lo┼żisko, ─Źo je vynikaj├║ce na ochranu bezpe─Źnostn├Żch z├íberov na forenzn├ę pou┼żitie. Vide├í prehr├ívan├ę v pr├şpade udalosti m├┤┼żete ulo┼żi┼ą na kartu microSD (fotoapar├ít podporuje a┼ż 128 GB kariet). Pridan├şm cloudov├ęho predplatn├ęho pre 5 Dol├íre mesa─Źne alebo 50 dol├írov ro─Źne, m├┤┼żete nahr├íva┼ą vide├í 24 hod├şn denne, 7 dn├ş v t├Ż┼żdni, detekciu otvorenej tv├íre, ─Źo umo┼ż┼łuje fotoapar├ítu spozna┼ą rodinu a ─Ćal┼í├şch ─Źlenov rodiny.

Nastavenie a v├Żkon

Budete musie┼ą stiahnu┼ą sprievodn├║ aplik├íciu Blurams, aby ste mohli nahr├íva┼ą kameru, spravova┼ą jej funkcie a prezera┼ą jej ┼żiv├ę vysielanie. Nastavenie nie je ┼ąa┼żk├ę: m├┤┼żete zaregistrova┼ą nov├Ż ├║─Źet alebo sa prihl├ísi┼ą do existuj├║ceho ├║─Źtu a potom kliknut├şm na ikonu plus pridajte kameru. Odoberie aplik├íciu odtia─żto, zobraz├ş v├Żzvu na v├Żber siete Wi-Fi a zadanie hesla. Dokon─Źila proces do dvoch min├║t bez ┼íkytania.

Blurams poskytuje z├íkladn├ę ovl├ídacie prvky fotoapar├ítu a mno┼żstvo mo┼żnost├ş na prisp├┤sobenie inteligentn├Żch v├Żstrah.

Po pripojen├ş fotoapar├ítu ho m├┤┼żete pripoji┼ą na po┼żadovan├ę miesto. Kv├┤li po┼żiadavk├ím na spracovanie AI mus├ş kamera zosta┼ą pripojen├í k sie┼ąov├ęmu nap├íjaniu. To m├┤┼że predstavova┼ą ur─Źit├ę logistick├ę prek├í┼żky, ak nem├íte extern├║ elektrick├║ z├ísuvku v bl├şzkosti dod├ívan├ęho nap├íjacieho k├íbla USB. To pravdepodobne znamen├í, ┼że budete musie┼ą vyv┼Ľta┼ą otvor vonkaj┼íou stenou, aby ste dosiahli vn├║torn├Ż v├Żtok.

Je tie┼ż vhodn├ę prisp├┤sobi┼ą r├┤zne funkcie detekcie pod─ża va┼íich predst├ív. Ka┼żd├║ zo ┼ítyroch v aplik├ícii m├┤┼żete zapn├║┼ą a vypn├║┼ą pomocou prep├şna─Źa. Citlivos┼ą detekcie pohybu a zvuku m├┤┼żete upravi┼ą aj potiahnut├şm jeho pos├║va─Źov z n├şzkej na vysok├║.

Detekcia pohybu m├┤┼że by┼ą ─Ćalej prisp├┤soben├í skryt├şm v oblastiach ─Źinnosti, tak┼że kamera m├┤┼że v├Żlu─Źne monitorova┼ą. Okrem t├Żchto individu├ílnych nastaven├ş m├┤┼żete zn├ş┼żi┼ą glob├ílnu frekvenciu alarmov prisp├┤soben├şm dodac├şch leh├┤t – m├┤┼żete dost├íva┼ą ozn├ímenia podobn├ęho typu kdeko─żvek od jednej min├║ty do jednej samostatnej hodiny – alebo napl├ínova┼ą ─Źasov├ę obdobie, po─Źas ktor├ęho v├ím fotoapar├ít nikdy neposiela ozn├ímenia.

Pou┼żil som vonkaj┼íie zariadenie Pro na sledovanie prahu predn├Żch dver├ş a jazdn├ęho pruhu v r├┤znych ─Źasoch. Kamera m├í vynikaj├║cu kvalitu obrazu v dennom aj no─Źnom re┼żime, ─Źo nepochybne prispelo k presnosti rozpoznania tv├íre. Night Vision sa podarilo udr┼ża┼ą m├┤j jazdn├Ż pruh dostato─Źne osvetlen├Ż, aby bolo mo┼żn├ę zisti┼ą ─Ź├şsla ┼áPZ na vozidl├ích, ke─Ć sa stiahli.

Najlep┼íie extern├Ż fotoapar├ít

Zobrazovacia technol├│gia spolo─Źnosti Blurams fungovala mimoriadne dobre na v┼íetk├Żch testovan├Żch fotoapar├ítoch, a to aj tu. ─Żudia sa v┼żdy identifikovali ako odli┼ín├ş od psov a ma─Źiek a ozna─Źili tieto udalosti zna─Źkou ÔÇ×Niekto sa objav├şÔÇť ved─ża pr├şslu┼ín├ęho videa. Tieto tv├íre s├║ indexovan├ę na karte Discovery na hlavnej obrazovke aplik├ície a v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je prida┼ą ich meno a ozna─Źi┼ą ich ako priate─ża, ─Źlena rodiny alebo in├║ zn├ímu osobu. Ke─Ć┼że moji najbli┼ż┼í├ş ─Źlenovia rodiny u┼ż boli ozna─Źen├ş z predch├ídzaj├║cich kamier Blurams, boli v ozn├ímeniach identifikovan├ş pod─ża mena v┼żdy, ke─Ć boli zachyten├ę na videu.

Aplik├ícia udr┼żuje v┼íetky vide├í, ktor├ę sa prehr├ívaj├║ v pr├şpade, preh─żadne usporiadan├ę na karte kni┼żnica. ├Ütr┼żky s├║ pomenovan├ę symbolom ozna─Źuj├║cim typ udalosti, ktor├í ju sp├┤sobila – pohyb, zvuk, ─żudsk├í podoba alebo ─żudsk├í tv├ír – a m├┤┼żete filtrova┼ą pod─ża kamery, typu udalosti a d├ítumu.

Aplikácia Blurams bola odhalená

M├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą ka┼żd├Ż typ zis┼ąovania udalost├ş a upozornen├ş.

Aplik├ícia poskytuje z├íkladn├ę ovl├ídacie prvky kamery z obrazovky priameho vysielania. Tu m├┤┼żete nahr├íva┼ą video na po┼żiadanie, robi┼ą sn├şmky obrazovky, pou┼ż├şva┼ą dvojsmern├Ż hovor a zapn├║┼ą sir├ęnu a sveteln├Ż alarm. Umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż ─żahko prep├şna┼ą medzi videami ulo┼żen├Żmi lok├ílne a v cloude.

minimum

V─Ćaka svojej vynikaj├║cej kvalite obrazu a niektor├Żm z najlep┼í├şch funkci├ş AI, ktor├ę sme videli, je ─żahk├ę Blurams Outdoor Pro odporu─Źi┼ą. A ak chcete intern├Ż fotoapar├ít s rovnakou technol├│giou pr├ęmiov├ęho zobrazovania, nezabudnite sa pozrie┼ą na Blurams Dome Pro. T├íto komplexn├í a naklonen├í kamera m├í mnoho rovnak├Żch prisp├┤sobite─żn├Żch funkci├ş AI, ako aj sledovanie pohybu, ktor├ę pom├íhaj├║ zachova┼ą polohu naru┼íite─żov.

Pozn├ímka: Ke─Ć nie─Źo zak├║pite po kliknut├ş na odkazy v na┼íich ─Źl├ínkoch, m├┤┼żeme z├şska┼ą mal├║ prov├şziu. ─Äal┼íie podrobnosti n├íjdete v na┼íich pravidl├ích pre odkazy.