Recenzia Beats Flex – Apple„lacné“ nové slúchadlá sú perfektným vianočným darčekom

Ak hľadáte pár lacných bezdrôtových slúchadiel na Vianoce pre milovanú osobu, mohli by ste dopadnúť oveľa horšie ako Beats Flex.

Beats, ktorú vlastní Apple, je známy predovšetkým ako výrobca štýlových a drahých slúchadiel do uší, ale zvolil si inú cestu pre paličky na krk Flex.

Poštovné za pouhých 50 GBP/50 USD ponúka mnoho funkcií Apple159 GBP/159 USD AirPods, ale za menej ako tretinu nákladov.

Táto pomôcka sa veľmi podobá na už nepoužívaný Beats X a ponúka plochý, flexibilný kábel, ktorý spojí púčiky a spočíva na zadnej časti krku.

K vášmu telefónu sa však pripájajú pomocou Bluetooth, vďaka čomu sú napriek káblu technicky „bezdrôtové“.

Pre mňa dizajn nevyzerá tak dobre ako skutočné bezdrôtové slúchadlá ako AirPods, ale zaisťuje, že nestratíte jedno z vašich púčikov.

Sú dokonca magnetizované a môžu sa držať pohromade, aby boli v poriadku, keď sú vo vašej zásuvke alebo len visia na krku.

Na kábli Flex sú pripevnené dve tlačidlá, ktoré vám umožňujú nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie a aktivovať hlasového asistenta, čo je obzvlášť praktické, keď ste na cestách.

Celkovo sa púčiky Flex pýšia osvedčeným dizajnom, ktorý napriek cene dokáže pôsobiť prémiovo.

Ako teda znejú? Púčiky Flex ponúkajú za svoju cenu vynikajúci zvuk, ktorý je úplne vhodný na bežné počúvanie.

Poskytujú výrazné basy a dobré výšky bez toho, aby zasiahli najvyššie kvality luxusného Beats Powerbeats Pro.

Púčiky Flex nemajú technológiu potlačenia hluku, ktorú ponúkajú drahšie značky, ale robia slušnú prácu pri odstraňovaní hluku prechádzajúcich automobilov a iných potenciálnych rušivých vplyvov.

Zistil som, že púčiky sú pohodlné jednu alebo dve hodiny naraz, ale pri dlhšom nosení sa začali cítiť trochu ťažkopádne.

To je v poriadku, pretože sú navrhnuté tak, aby slúžili na každodenné počúvanie a nie na dlhé popoludnie alebo večer.

Flex sa nabíja cez USB-C a batéria vydrží pôsobivých 12 hodín, čo znamená, že som bol schopný ísť niekoľko dní v kuse bez toho, aby som ich nabíjal.

Je to spravodlivé, aj keď je to dlhšie ako deväť hodín, ktoré ponúka Powerbeats Pro, alebo päťhodinová výdrž batérie základnej triedy AirPods.

Tieto drahšie skutočné bezdrôtové púčiky sa však dodávajú s puzdrom na nabíjanie, ktoré vám umožní nabaliť ich na cestách – na rozdiel od Flexu.

Apple zapichol starší čip pre slúchadlá W1 do svojich nových púčikov, a nie do nového čipu H1, ale stále máte k dispozícii všetky okamžité nastavenia a synchronizované párovanie medzi zariadeniami, ktoré robia AppleAudio technológiu je radosť používať.

Celkovo by som povedal, že Beats Flex sú fantastickou voľbou pre každého, kto hľadá skvele znejúce slúchadlá, ale chce sa vyhnúť prelomeniu banky.

Neponúkajú lepšiu kvalitu zvuku, ktorou sa chváli AppleJedná sa o špičkovú technológiu a ich dizajn určite nebude vyhovovať každému, ale vzhľadom na cenu sú absolútnou novinkou.

Konečný verdikt: 4/5

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu