Recenzia aplikácie My OldBoy Free GBC Emulator (Android)

My Gameboy Color mi v t├Żch ─Źasoch z├ívideli moji priatelia a ja som sa v nej vyhrieval. Teraz sa o meste hovor├ş o mojom OldBoy bezplatnom emul├ítore GBC. Vid├şte, ┼że v├Ą─Ź┼íina mojich priate─żov pre┼íla na iOS a Windows platformy, niektor├ę kv├┤li ich pr├íci v oblasti IT a niektor├ę kv├┤li arogancii. Teraz, ke─Ć sa stret├ívame na ve─Źierkoch LAN, emul├ítor My OldBoy Free GBC op├Ą┼ą up├║ta ich pozornos┼ą.

Ke─Ć som si prv├Żkr├ít pre─Ź├ştal o tomto bezplatnom emul├ítore farieb Gameboy v najlep┼í├şch ─Źl├ínkoch Gameboy Color Emulators pre Android, neveril som vlastn├Żm o─Źiam. Mysl├şm t├Żm, ┼że viem, ┼że Android bol schopn├Ż sp├║┼í┼ąa┼ą emul├ítory, ale nebol som si vedom├Ż toho, ┼że ich dok├í┼że prev├ídzkova┼ą tak dobre. Prirodzene som bol zvedav├Ż, preto┼że tento ─Źl├ínok som nenap├şsal ja. Nedo─Źkavo som si stiahol aplik├íciu ─Ź├şslo jeden v zozname a sadol si k nej, aby som ju ÔÇ×skontrolovalÔÇť. ├ô! Bol som prekvapen├Ż, ke─Ć aplik├ícia be┼żala takmer ka┼żd├║ hru s ─żahkos┼ąou. Teraz sa dostaneme k skuto─Źnej recenzii emul├ítora My OldBoy Free GBC a zist├şme, ak├ę poklady obsahuje.

Pozn├ímka: Emul├ítor My OldBoy Free GBC bol testovan├Ż na zariaden├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 Smartf├│n a Asus Memo Pad 7 HD tablet. Aplik├ícia fungovala dobre a po─Źas testovacej f├ízy sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy. Rados┼ą z Androidu nepodporuje pir├ítstvo, tak┼że v na┼íom ─Źl├ínku nebudeme prep├íja┼ą ┼żiadne str├ínky GBC Rom. Ver├şme, ┼że ich n├íjdete aj sami, preto┼że len m├ílo ─żud├ş ich pova┼żuje za nez├íkonn├ę na osobn├ę pou┼żitie. Tento ─Źl├ínok neuk├í┼że ┼żiadnu hru spusten├║ na bezplatnom emul├ítore GBC, uis┼ąujem v├ís, ┼że som testoval 3 hry, ktor├ę be┼żali perfektne.

Naše hodnotenie: 4 mimo 5 Hviezdy

Google Play Store Hodnotenie: 4.2 mimo 5 Hviezdy

Stiahnu┼ą na Google PlayBezplatn├í verzia

Hodnotenie platenej verzie: 4.6 mimo 5 Hviezdy

Stiahnu┼ą na Google PlayPlaten├í verzia

JOA odpor├║─Źa:

Osobne odpor├║─Źam platen├║ verziu emul├ítora My OldBoy Free GBC Emulator iba vtedy, ak bezplatn├í aplik├ícia vo va┼íom zariaden├ş funguje bezchybne. Bezplatn├í verzia je tie┼ż skvel├Żm sp├┤sobom, ako pre┼żi┼ą tieto pekn├ę spomienky alebo vytvori┼ą nov├ę, ale ak chcete ─Ćal┼íie funkcie, budete si musie┼ą zaobstara┼ą platen├║ verziu emul├ítora. Aj ke─Ć bezplatn├í verzia dok├í┼że bezchybne prev├ídzkova┼ą hry GBC, platen├í verzia ju pos├║va o nie─Źo ─Ćalej a prin├í┼ía niektor├ę funkcie, ktor├ę z├í┼żitok e┼íte vylep┼íuj├║. T├íto recenzia sa v┼íak t├Żka bezplatnej verzie emul├ítora Android GBC, ako nazna─Źuje n├ízov.

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą: Emul├ítor Androidu

Dobro

Emul├ítor My OldBoy Free GBC je dod├ívan├Ż s plne na─Ź├ştan├Żm spr├ívcom s├║borov, ktor├Ż dok├í┼że n├íjs┼ą pam├Ąte ROM kdeko─żvek. Nielen┼że m├í pr├şstup do internej pam├Ąte, ale aj na extern├ę karty SD. Ide o bezpe─Źnostn├ę riziko? Nemysl├şm si to, preto┼że neexistuje mo┼żnos┼ą automatick├ęho ur─Źovania polohy. Aplik├ícia podporuje ┼íirok├║ ┼ík├ílu ROM. Rozhranie a takmer v┼íetky ostatn├ę aspekty aplik├ície s├║ plne prisp├┤sobite─żn├ę.

Zl├Ż

Aj ke─Ć to nepova┼żujem za z├íkladn├ę vlastnosti z├í┼żitku Gameboy Color, v├Żvoj├íri ich st├íle inzerovali. Po prv├ę, sie┼ąov├ę prepojenie m├í vlastn├║ myse─ż; niekedy funguje bezchybne, zatia─ż ─Źo inokedy ├║plne zlyh├í. Ulo┼żi┼ą stav je tie┼ż vtipn├ę, niekedy to funguje a niekedy mi nezostan├║ ┼żiadne ulo┼żenia. Na┼í┼ąastie m├┤┼żete hry ulo┼żi┼ą ru─Źne, rovnako ako boli zam├Ż┼í─żan├ę, tak┼że to nie je tak├Ż ve─żk├Ż probl├ęm.

Spodn├Ż riadok

Pre t├Żch veter├ínov, ktor├ş chc├║ o┼żivi┼ą svoju l├ísku k GBC, je My OldBoy Free GBC Emulator ve─żmi lukrat├şvnou mo┼żnos┼ąou. Aplik├ícia m├┤┼że spusti┼ą takmer ak├║ko─żvek ROM a hra┼ą hry so stabilnou obnovovacou frekvenciou. Existuje len ve─żmi m├ílo ch├Żb, ktor├ę m├┤┼żu br├íni┼ą ─Źist├ęmu duchu hrania hry GBC. Ak v┼íak h─żad├íte ─Ćal┼íie stabiln├ę funkcie, m├┤┼żete by┼ą sklaman├ş. Sie┼ąov├ę prepojenie sa zd├í by┼ą skvel├Żm n├ípadom, ale nie je spo─żahliv├ę, podvodn├şci tie┼ż niekedy odmietaj├║ fungova┼ą a stavov├Ż syst├ęm je v najlep┼íom pr├şpade v poriadku. Ako u┼ż bolo povedan├ę, absol├║tne som si u┼żil hranie niektor├Żch star├Żch hier na tomto bezplatnom emul├ítore GBC pre Android.

Zapnutie – 5 mimo 5 Hviezdy

In┼ítal├ícia emul├ítora My OldBoy Free GBC je jednoduch├í ako 1 2 3. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je z├şska┼ą aplik├íciu z vy┼í┼íie uveden├ęho odkazu a nain┼ítalova┼ą ju. Ke─Ć si aplik├íciu stiahnete a nain┼ítalujete, budete ju musie┼ą iba n├íjs┼ą v z├ísuvke aplik├ície a spusti┼ą ju. Jedna z najlep┼í├şch vec├ş, ktor├ę sa mi na aplik├ícii p├í─Źili, je, ┼że v├ís n├║ti pou┼ż├şva┼ą v nej leg├ílne vlastnen├ę pam├Ąte ROM. Viem, ┼że to nezabr├íni ─żu─Ćom v s┼ąahovan├ş ROM z webov├Żch str├ínok, preto┼że niektor├ę hry teraz nie s├║ leg├ílne dostupn├ę.

M├┤j OldBoy bezplatn├Ż emul├ítor GBC

Teraz v├ím aplik├ícia povie, aby ste zalo┼żili ROM a jednoducho v├ís presmeruje na jednoducho vyzeraj├║cu obrazovku spr├ívcu s├║borov. Ak ste u┼ż v minulosti pou┼ż├şvali niektor├ęho zo spr├ívcov s├║borov pre Android, bude v├ím toto rozlo┼żenie pr├şli┼í zn├íme. Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że na to, aby ich aplik├ícia na┼íla, budete skuto─Źne musie┼ą do svojho zariadenia Android vlo┼żi┼ą nieko─żko ROM. V aplik├ícii nie s├║ ulo┼żen├ę ┼żiadne pam├Ąte ROM, tak┼że si ich budete musie┼ą zaobstara┼ą sami a ru─Źne ich ulo┼żi┼ą do pam├Ąte.

V├Żkon – 4 mimo 5 Hviezdy

Ak m├íte ┼ípi─Źkov├ę zariadenie s Androidom, nebudete ma┼ą absol├║tne ┼żiadne probl├ęmy so spusten├şm emul├ítora My OldBoy Free GBC. Hry bud├║ be┼ża┼ą hladko a s prijate─żn├Żmi sn├şmkov├Żmi frekvenciami. Aplik├ícia tie┼ż pon├║ka nieko─żko skvel├Żch mo┼żnost├ş na zv├Ż┼íenie v├Żkonu hier. Napr├şklad mo┼żnos┼ą Presko─Źi┼ą r├ím─Źek u─żah─Ź├ş vykres─żovanie na ni┼ż┼í├şch zariadeniach a hra si zachov├í hrate─żnos┼ą.

M├┤j OldBoy bezplatn├Ż emul├ítor GBC

Rozhranie a ├║pravy – 5 mimo 5 Hviezdy

Tu skuto─Źne ┼żiari emul├ítor My OldBoy Free GBC. Be┼żne by som odporu─Źil konkr├ętne zariadenie alebo orient├íciu obrazovky pre hru. Tento emul├ítor v┼íak u─żah─Źuje odpor├║─Źanie ak├ęhoko─żvek zariadenia, ─Źi u┼ż je to smartphone, tablet alebo phablet. Rozhranie je jednoducho hviezdne.

M├┤j OldBoy bezplatn├Ż emul├ítor GBC

Nie je to kv├┤li ┼íikovn├ęmu navrhovaniu, ale preto, ┼że rozhranie je ├║plne prisp├┤sobite─żn├ę. Chcete hra┼ą vo svojom smartf├│ne na v├Ż┼íku? Rozlo┼żenie m├┤┼żete ve─żmi ─żahko zmeni┼ą tak, aby vyhovovalo va┼íim vlastn├Żm potreb├ím. Met├│da drag and drop funguje pozoruhodne dobre a umo┼ż┼łuje v├ím prisp├┤sobi┼ą umiestnenie tla─Źidiel v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

M├┤j OldBoy bezplatn├Ż emul├ítor GBC

─Äal┼íia vec, ktor├í sa mi ve─żmi p├í─Źila, je, ┼że emul├ítor My OldBoy Free GBC v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą ─Ćal┼íie tla─Źidl├í k ┼ítandardn├ęmu rozlo┼żeniu tla─Źidiel. V─Ćaka tomu je pridanie skvel├Żch funkci├ş do rozhrania skuto─Źne jednoduchou pr├ícou.

M├┤j OldBoy bezplatn├Ż emul├ítor GBC

─Äal┼íie mo┼żnosti – 4 mimo 5 Hviezdy

V emul├ítore s├║ k dispoz├şcii ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ktor├ę v├ím m├┤┼żu spr├şjemni┼ą pobyt. Existuje nieko─żko mo┼żnost├ş kvality sveteln├ęho zvuku, ktor├ę v├ím niekedy m├┤┼żu pom├┤c┼ą dosta┼ą z va┼íich hier ten najlep┼í├ş mo┼żn├Ż zvuk.

M├┤j OldBoy bezplatn├Ż emul├ítor GBC

Jednou z najlep┼í├şch funkci├ş je, ┼że aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vybra┼ą si verziu konzoly. Gameboy Color, Gameboy a Gameboy Advance s├║ uveden├ę ako mo┼żn├ę mo┼żnosti. Mus├şm e┼íte otestova┼ą pr├şslu┼ín├ę ROM, ale ak ROM nebe┼ż├ş, sk├║ste zmeni┼ą typ konzoly.

M├┤j OldBoy bezplatn├Ż emul├ítor GBC

Povolenia – 5 mimo 5 Hviezdy

Aplik├ícia po┼żaduje ─Ź├ştanie iba z prie─Źinka, ktor├Ż ur─Ź├şte. Toto je doslova jedin├í vec, ktor├║ od v├ís aplik├ícia chce, okrem z├íkladn├Żch sie┼ąov├Żch a haptick├Żch sp├Ątn├Żch v├Ązieb. M├┤j OldBoy Free GBC Emulator je jednou z najbezpe─Źnej┼í├şch aplik├íci├ş emul├ítora pre Android v okol├ş a nem├ím probl├ęm ho udr┼ża┼ą na svojich zariadeniach. Aplik├ícia be┼ż├ş na pozad├ş iba vtedy, ke─Ć pou┼żijete stavov├ę ulo┼żenie a aj to pr├şle┼żitostne. Okrem toho som z aplik├ície nevidel ┼żiadne podozriv├ę spr├ívanie.

Záver

M├┤j OldBoy Free GBC Emulator je skvel├Ż emul├ítor pre Android. Poskytne v├ím mnoho radostn├Żch v├Żletov po pam├Ą┼ąovom pruhu. Tento emul├ítor z cel├ęho srdca odpor├║─Źam pre t├Żch, ktor├ş u┼ż v skuto─Źnosti hrali na Gameboy Color. Aplik├ícia nem├┤┼że replikova┼ą pocit skuto─Źne (neohrabanej a ┼ąa┼żkej) konzoly, ale ur─Źite sa prekvapivo bl├ş┼żi. Ak by sa v aplik├ícii nena┼íli ┼żiadne chyby alebo chyby, bol by to perfektn├Ż bal├şk pre nov├Żch a vracaj├║cich sa hr├í─Źov.

Ak potrebujete ─Ćal┼íie mo┼żnosti, pozrite sa aj na zoznam najlep┼í├şch emul├ítorov Gameboy Color. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo obavy, p├ş┼íte ich v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.

─îO ─ÄALEJ: Ako hra┼ą Pokemon v syst├ęme Android, aby ste ich mohli chyti┼ą v┼íetko na cest├ích