Recenzia aplikácie LiveNow! TV Plus pre Android

Sledovanie telev├şzie v syst├ęme Android smartphones alebo tablet je zo d┼ła na de┼ł ┼ąa┼ż┼í├ş. Na┼í┼ąastie existuj├║ aplik├ície ako LiveNow! TV Plus, ktor├í n├ís m├┤┼że zab├íva┼ą.

┼Żi teraz! TV Plus je jednou z m├íla aplik├íci├ş, ktor├ę v skuto─Źnosti umo┼ż┼łuj├║ pr├şstup k streamovaniu ┼żiv├ęho telev├şzneho vysielania na tabletoch s Androidom alebo smartphones. Na rozdiel od in├Żch aplik├íci├ş m├íte k dispoz├şcii ve─żk├Ż v├Żber telev├şznych kan├ílov.

Google za─Źal ┼íkrta┼ą ve─ża dobr├Żch telev├şznych aplik├íci├ş pre Android. ┼Żi teraz! TV Plus je na┼í┼ąastie st├íle v prev├ídzke. T├íto aplik├ícia nie je dostato─Źne zn├íma; pravdepodobne to je d├┤vod, pre─Źo je st├íle chr├ínen├Ż pred hnevom spolo─Źnosti Google.

Dobro

┼Żi teraz! TV Plus m├í ve─żmi ─Źist├ę rozhranie a umo┼ż┼łuje ─żahk├Ż pr├şstup ku kan├ílom, ktor├ę chcete vidie┼ą. Aplik├ícia m├í vyhraden├║ telev├şznu sekciu, ktor├í v├ím pom├íha z├║┼żi┼ą rel├ície, ktor├ę sa v├ím p├í─Źia.

Kan├íly s├║ tie┼ż ve─żmi dobre kategorizovan├ę, tak┼że je ─żahk├ę n├íjs┼ą nie─Źo, na ─Źo sa m├┤┼żete pozera┼ą. Aj ke─Ć nem├┤┼żem celkom potvrdi┼ą tvrdenie, ┼że som na┼żivo, aplik├ícia to tak ur─Źite c├şti. K dispoz├şcii je tie┼ż funkcia z├íznamu, podobn├í DVR, ktor├║ je mo┼żn├ę aktivova┼ą po zaplaten├ş mal├ęho poplatku.

Zl├Ż

Niektor├ę kan├íly s├║ k dispoz├şcii iba v ┼ítandardnom rozl├ş┼íen├ş. V─Ćaka menej kvalitn├ęmu obrazu je ich sledovanie na obrazovk├ích Full HD skuto─Źne bolestiv├Żm z├í┼żitkom.

Mal├Ż po─Źet kan├ílov bude vy┼żadova┼ą poplatok za predplatn├ę. Funkcia nahr├ívania je v tejto aplik├ícii uzamknut├í za platobnou br├ínou. Vzh─żadom na ┼żiv├║ povahu rel├íci├ş m├┤┼żete zv├í┼żi┼ą funkciu nahr├ívania. Ak vid├şte rel├íciu, ktor├í sa v├ím p├í─Źi, bez mo┼żnosti nahr├ívania by ste museli by┼ą v tom ─Źase k dispoz├şcii na sledovanie celej show.

Spodn├Ż riadok

┼Żi teraz! TV Plus funguje ako k├║zlo. Ka┼żd├Ż kan├íl, ktor├Ż som v tejto aplik├ícii testoval, fungoval bezchybne. Na─Źasovanie streamu m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą, ale kone─Źn├ę v├Żsledky boli ├║┼żasn├ę. Ak m├íte radi vo─żn├║ z├íbavu, mus├şte da┼ą tejto ┼íikovnej bezplatnej telev├şznej aplik├ícii pre Android ┼íancu.

In┼ítal├ícia a prv├ę spustenie

Prejdite na str├ínku obchodu Google Play a klepnite na tla─Źidlo nain┼ítalova┼ą. Aplik├ícia sa automaticky za─Źne s┼ąahova┼ą do v├í┼ího zariadenia.

Aplik├ícia je dod├ívan├í v malom balen├ş a d├í sa ─żahko stiahnu┼ą v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd v z├ívislosti od r├Żchlosti v├í┼ího pripojenia.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-49-05

Po spusten├ş aplik├ície tu neexistuje ┼żiadny prepracovan├Ż n├ívod. Aj ke─Ć sa m├┤┼że zda┼ą, ┼że aplik├ícia pon├║ka n├ívod, v skuto─Źnosti ukazuje iba na ikonu On Demand.

Informuje v├ís tie┼ż o tom, ┼że si m├┤┼żete k├║pi┼ą a pozrie┼ą viac ako 45 000 filmov a rel├íci├ş. Okrem toho neexistuje ┼żiadna pomoc.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-49-22

Rozhranie

Hne─Ć po reklame na obsah On Demand sa dostanete na hlavn├║ obrazovku.

LiveNow! TV Plus (3)

Ako vid├şte, nie je to pr├íve to, ─Źo naz├Żvame hlavnou obrazovkou. Je to len zoznam ┼ż├ínrov a kateg├│ri├ş, ktor├ę t├íto aplik├ícia m├┤┼że pon├║knu┼ą.

Mysl├şm si, ┼że tento priamy pr├şstup k obsahu funguje dobre. Mohol som vybra┼ą kateg├│rie, ktor├ę ma najviac zauj├şmali, a bol som presmerovan├Ż priamo na kan├íly.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-49-39

Toto s├║ bezplatn├ę ┼íportov├ę kan├íly uveden├ę v aplik├ícii. Testoval som prv├Żch p├Ą┼ą a fungovali naozaj dobre.

Vlastnosti

Aplik├ícia nie je presne nabit├í funkciami; aj ke─Ć nemus├ş by┼ą ─Źerpan├Ż pln├Ż funkci├ş. Aplik├ícia pon├║ka ve─ża bezplatn├Żch kan├ílov na sledovanie, tak┼że pod─ża m┼ła je to najlep┼íia funkcia aplik├ície.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-49-55

Klepnite na mal├║ ikonu telev├şzora na pravej strane zoznamu kan├ílov a zobrazia sa ─Ćal┼íie inform├ície. Odtia─ż, ak ste sa rozhodli zaplati┼ą za to a ste prihl├ísen├ş, m├┤┼żete vybra┼ą mo┼żnos┼ą z├íznamu.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-54-13

T├íto funkcia je v┼íak k dispoz├şcii za mal├Ż poplatok. Aplik├ícia v├ím v┼íak umo┼żn├ş nieko─żko pokusov predt├Żm, ako po┼żiadate o hotovos┼ą. Je to u┼żito─Źn├í funkcia, ke─Ć chcete nahra┼ą program.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-54-41

Pou┼żitie a kvalita

Na┼í┼ąastie v┼íetky kan├íly fungovali, ke─Ć som aplik├íciu testoval. Hral som asi 20 a┼ż 30 kan├ílov z r├┤znych sekci├ş a v┼íetky streamovali. Stream jeden alebo dva kr├ít chv├ş─żu trval, k├Żm sa ulo┼ż├ş do vyrovn├ívacej pam├Ąte. Potoky nakoniec fungovali bezchybne.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-50-10

Existuje aj nieko─żko kan├ílov, ktor├ę pon├║kaj├║ obsah v rozl├ş┼íen├ş HD. Tieto kan├íly nie s├║ v zozname nijako uveden├ę a budete ich musie┼ą objavi┼ą sami.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-50-44

Po spusten├ş streamu nem├íte k dispoz├şcii ve─ża mo┼żnost├ş. Stream m├┤┼żete pozastavi┼ą alebo obnovi┼ą klepnut├şm na stred obrazovky, ale to je v┼íetko.

Tla─Źidl├í SD a HD sa zobrazuj├║ v pravom hornom rohu aplik├ície. Klepnut├şm na ne spust├şte stream s vami preferovan├Żm rozl├ş┼íen├şm. Tu m├┤┼żete vidie┼ą ikonick├ęho Indiana Jonesa v HD rozl├ş┼íen├ş.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-53-48

T├íto bezplatn├í telev├şzna aplik├ícia pre Android rob├ş v├Żnimo─Źn├║ pr├ícu a star├í sa o to, aby streamy fungovali dobre. Pri pou┼ż├şvan├ş aplik├ície som nemal ┼żiadne probl├ęmy s ukladan├şm do vyrovn├ívacej pam├Ąte streamov.

LiveNow! TV PlusScreenshot_2015-06-23-22-51-12

Ak rel├ícia nie je videom na po┼żiadanie, zobraz├ş sa tla─Źidlo ÔÇ×LiveÔÇť v pravej dolnej ─Źasti obrazovky. Mysl├şm t├Żm to, ┼że ak sledujete rel├íciu ako ÔÇ×Milujem LucyÔÇť a pozastav├şte ju, show sa bude na─Ćalej hra┼ą na pozad├ş.

Stla─Źenie pauzy nepreru┼í├ş show; pr├íve zastavujete stream vo svojom zariaden├ş. Ke─Ć zru┼í├şte pozastavenie, vr├ítite sa do pr├║du, kde je, nie tam, kde ste prestali.

Povolenia

Aplik├ícia m├┤┼że ur─Źi┼ą va┼íu polohu. Va┼ía poloha je pre aplik├íciu vidite─żn├í, preto┼że v├ís pri registr├ícii p├Żta toto povolenie. Registr├ícia je ├║plne volite─żn├Ż proces, ktor├Ż m├┤┼żete ─żahko presko─Źi┼ą. Ak si v┼íak nezaregistrujete ├║─Źet, funkcie nahr├ívania bud├║ deaktivovan├ę.

Záver

LiveNow! TV Plus je skvel├í telev├şzna aplik├ícia pre Android. Som si ist├Ż, ┼że si pri tejto aplik├ícii u┼żijete ve─ża z├íbavy pri sledovan├ş takmer neobmedzen├ęho po─Źtu telev├şzi├ş a filmov.

Jedn├Żm z d├┤le┼żit├Żch bodov je, ┼że aplik├ícia m├í vyhraden├ę rozhranie pre tablety, ktor├ę funguje e┼íte lep┼íie ako rozhranie pre smartf├│ny. A v┼íetci vieme, ┼że sledovanie videa je vhodnej┼íie pre tablety. Celkovo by som t├║to skvel├║ aplik├íciu odporu─Źil ka┼żd├ęmu, kto h─żad├í bezplatn├║ z├íbavu.

Ke─Ć sa vo svojom zariaden├ş Android pok├║site sledova┼ą bezplatn├ę telev├şzne rel├ície, dajte n├ím vedie┼ą, ─Źo si mysl├şte, v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Narazili ste na pozoruhodne chladn├║ stanicu, ktor├║ m├┤┼żete vy alebo va┼íe deti sledova┼ą cel├ę hodiny?