Recenzia Anker PowerPort Atom III: S nabíjačkami je všetko, čo potrebujete, „dobré“

Elektrické príslušenstvo je dôležité, pretože môže byť nebezpečné, ale v skutočnosti spadajú iba do troch širokých táborov: legitímne nebezpečné, nepárne a jemné. Najlepšie na čo môžete dúfať je, že adaptér spĺňa definované parametre bez toho, aby urobil niečo nesprávne, nebezpečné alebo ovplyvnené problémami s kompatibilitou – inými slovami, najlepšie nabíjačky sú jednoducho „dobré“. Podľa jemnej tradície, Anker PowerPort Atom III $ 40, napájaný dusičnanom gálnatým, typ C, 60 W, dokonale spĺňa naše očakávania.

dizajn

Nabíjačka je stereotypná plastová tehla so skladacími špičkami v tvári / rohu. Jeho osamelý výstup je na opačnej strane v kombinácii s tmavou, širokou modrou LED diódou, ktorá sa rozsvieti po pripojení jednotky.

Anchor PowerPort Atom III (v strede) v porovnaní s nabíjačkou typu C typu C od spoločnosti 45W (vľavo) a nabíjačkou MacBook Pro typu C spoločnosti Apple65W (vpravo). Dusitan gálnatý umožňuje menšie nabíjačky.

Dodáva sa bez káblov, tašiek alebo iného príslušenstva. Dostanete iba používateľskú príručku / záručný list, nabíjačku, kartu požadujúcu spätnú väzbu a krabicu.

Metriky / testy

metrický výsledok
Podporované napätie / prúd 5 V až 2.m4a 9V až 3A 15 V až 3 A 20 V až 3 A
Testované zaťaženie 40,76 V pri 2.m4a 80,70 V pri 3A 14,70 V pri 3A 19,62 V pri 3A
Maximálna teplota 53 ° F (53.8° C)
efektívnosť Spotreba 65,1 W pri výstupe 60 W (účinnosť približne 92%)
Účinník 0.54 (pri 60W výstupe)

Naše výsledky na skúšobnej stolici boli merané pomocou nášho PassMark USB Power Delivery Tester, Satechi USB Type-C Meter, Intertek Power Meter, Etekcity Laser Thermometer a AVHzY CT-2 USB meter, ak je to potrebné.

V našich testoch nabíjačka spĺňala všetky stanovené výkony vrátane maximálneho výkonu 60 W, všetko bez toho, aby sa príliš zahriala alebo nezaznamenala žiadna viditeľná diera na hluk / cievka.

Aplikácia PowerPort Atom III si už dávno hrá pekne s Pixelbookom Google (medzi vychystávacími zariadeniami vonku), nabíja ju pri plnej rýchlosti bez podivného správania, výberu ponúk pre elektrinu alebo iných problémov – všeobecný ukazovateľ dobrej kompatibility zariadenia. Naložil tiež 13-palcový MacBook Pro s takmer plnou rýchlosťou, hoci mu chýba výkon na maximalizáciu väčšieho 15-palcového modelu.

Kompatibilita telefónu bola tiež dobrá. Nepodporuje PPS pre rýchle nabíjanie na Poznámka 10 +, ale inak to fungovalo so všetkými telefónmi testovanými až do všeobecnej maximálnej hodnoty jednotky pre zdroje napájania PD. Stručne povedané: Nabíjačka splnila svoje inzerované hodnotenia a nepozorovali sme žiadne problémy s kompatibilitou so zariadeniami, ktoré by sa mohli nabíjať prostredníctvom USB typu C.

Mali by ste si ho kúpiť?

Recenzia Anker PowerPort Atom III: S nabíjačkami je všetko, čo potrebujete, „dobré“ 1

Áno. Ak hľadáte 60 W napájací adaptér USB typu C a nepotrebujete veci ako PPS (ktoré podporuje niekoľko zariadení) viac portov alebo vyšší výkon, Anker PowerPort Atom III je slušná voľba. Spĺňa zadané špecifikácie bez zvláštneho správania a je dosť malý na výstup (ale štandard pre nové nabíjačky na báze nitridu gália). Táto kombinácia funkcií z neho urobila naše najžiadanejšie ocenenie.

Nabíjačka má širokú kompatibilitu v našich testoch, je celkom účinná (takže nestrácate účet za elektrinu) a nezhoršuje sa, ako to urobili niektoré nabíjačky v našich nedávnych testoch. Za 40 dolárov existujú lacnejšie alternatívy, ak je cena jediným problémom a poskytuje iba jeden východ, ale PowerPort Atom III má dobrú kombináciu výhod, ktoré odôvodňujú relatívne malú prémiu.

Kúpiť, ak:

Potrebujete iba port USB typu C. Výkon 60 W vyhovuje vašim požiadavkám.

Nekupujte to, ak:

Potrebujete najlacnejšiu nabíjačku. Viac výstupov alebo vyšší / nižší výkon sú pre vaše prípady použitia lepšie.

Kde kúpiť:

Ankers PowerPort Atom III sa predáva prostredníctvom vlastnej predajne spoločnosti a Amazon: