Recenzia Amelia: Roz┼í├şren├Ż rezerva─Źn├Ż plugin pre WordPress

Amelia je pokro─Źil├Ż rezerva─Źn├Ż doplnok WordPress, ktor├Ż umo┼ż┼łuje z├íkazn├şkom ─żahko rezervova┼ą a objedn├íva┼ą si ich webov├ę str├ínky.

Je to fantastick├ę rie┼íenie, ktor├ę je vhodn├ę pre ┼íportov├ę kluby, re┼ítaur├ície, kozmetick├ę sal├│ny, konzultantov a ─Ćal┼íie.

Amelia m├í ve─ża skvel├Żch funkci├ş, vr├ítane podrobn├ęho rezerva─Źn├ęho syst├ęmu pre z├íkazn├şkov a obojsmernej synchroniza─Źnej podpory pre Kalend├ír Google, ktor├í zamestnancom pom├íha spravova┼ą ich rozvrhy.

Klienti m├┤┼żu plati┼ą za sch├┤dzky pomocou slu┼żieb PayPal alebo Stripe. WooCommerce m├┤┼że by┼ą tie┼ż integrovan├Ż pre pridanie ─Ćal┼í├şch platobn├Żch mo┼żnost├ş a podporu dan├ş a fakt├║r.

Ako by ste o─Źak├ívali od modern├ęho doplnku WordPress, Amelia m├í responz├şvny dizajn, ktor├Ż vyzer├í skvele na stoln├Żch po─Ź├şta─Źoch, tabletoch a smartf├│noch.

Pozrime sa bli┼ż┼íie na to, ako m├┤┼że Amelia pom├┤c┼ą v├ím a v├í┼ímu online obchodu spravova┼ą rezerv├ície.

Rezerva─Źn├Ż syst├ęm Amelia

Ofici├ílny zoznam funkci├ş Amelie je rozsiahly a obsahuje 33 hlavn├Żch prvkov rezerva─Źn├ęho syst├ęmu.

V┼íetky tieto vlastnosti mo┼żno rozdeli┼ą do jednej z troch kateg├│ri├ş:

  • Funkcie, ktor├ę zvy┼íuj├║ dojem pou┼ż├şvate─ża.
  • Funkcie, ktor├ę pom├íhaj├║ spr├ívcovi a zamestnancom spravova┼ą sch├┤dzky a rezerv├ície
  • Funkcie, ktor├ę v├ím poskytuj├║ v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad rezerv├íciami a inform├íciami o rezerv├íci├ích

Na prednej strane svojich webov├Żch str├ínok m├┤┼żu z├íkazn├şci robi┼ą rezerv├ície prostredn├şctvom ─żahko pou┼żite─żn├ęho jednostr├ínkov├ęho rezerva─Źn├ęho syst├ęmu. M├┤┼żu si vybra┼ą slu┼żby, zamestnancov, miesto a d├ítum a ─Źas. Podrobnosti o platbe je mo┼żn├ę zada┼ą aj bez opustenia str├ínky.

Z─żavy m├┤┼żu by┼ą pon├║kan├ę z├íkazn├şkom a po rezerv├ícii m├┤┼żu by┼ą ozn├ímen├ę e-mailom alebo SMS. Funk─Źnos┼ą SMS je obzvl├í┼í┼ą zauj├şmav├í, preto┼że m├┤┼że nielen informova┼ą z├íkazn├şkov o nadch├ídzaj├║cich sch├┤dzkach, ale aj o zamestnancov, ktor├ş uskuto─Źnili rezerv├íciu.

SMS notifikácie

Amelia v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą inform├ície o ka┼żdom zamestnancovi a dokonca umo┼ż┼łuje z├íkazn├şkom rezervova┼ą si priamo u jedn├ęho zo svojich zamestnancov. To by malo by┼ą u┼żito─Źn├ę pre mnoho spolo─Źnost├ş. Napr├şklad telocvi─Ź┼ła by mohla t├║to funkciu vyu┼żi┼ą na to, aby z├íkazn├şkom umo┼żnila rezervova┼ą ┼íkoliace kurzy u svojho preferovan├ęho osobn├ęho tr├ęnera.

M├┤┼żete si tie┼ż vytvori┼ą ┼ípeci├ílne dni na rezerv├ície a z├íkazn├şkom pon├║knu┼ą ─Ćal┼íie slu┼żby. Napr├şklad osobn├Ż tr├ęner m├┤┼że tie┼ż pon├║knu┼ą slu┼żbu, ke─Ć pr├şde s di├ętnym pl├ínom pre svojich klientov.

Doplnok pon├║ka ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu uspokoji┼ą ka┼żd├║ rezerv├íciu vo va┼íej spolo─Źnosti. Vlastn├ę polia mo┼żno pou┼żi┼ą na vy┼żiadanie konkr├ętnych inform├íci├ş a m├┤┼żete nakonfigurova┼ą viacero slu┼żieb a kateg├│ri├ş slu┼żieb.

K dispoz├şcii s├║ tie┼ż tri br├íny pre e-mailov├ę upozornenia a m├┤┼żete nakonfigurova┼ą pracovn├Ż ─Źas, miesta a glob├ílne platby.

Pridajte vlastn├ę pole

To, ─Źo odde─żuje Amelia od in├Żch z├ílohovac├şch rie┼íen├ş, je ├║rove┼ł kontroly, ktor├║ v├ím poskytuje nad v┼íetk├Żm. Ide o vysoko prisp├┤sobite─żn├ę rie┼íenie, ktor├ę v├ím pom├┤┼że prisp├┤sobi┼ą rezerva─Źn├ę formul├íre va┼íej firme.

Rezerva─Źn├Ż z├í┼żitok

Z├íkazn├şci si zamiluj├║ jednoduchos┼ą, s ktorou si m├┤┼żu rezervova┼ą u Amelia. Cel├Ż z├í┼żitok z rezerv├ície, od za─Źiatku do konca, je profesion├ílny.

Slu┼żby, ktor├ę pon├║ka, m├┤┼żu by┼ą zobrazen├ę vo form├íte gal├ęrie. Je to vynikaj├║ci sp├┤sob, ako zobrazi┼ą slu┼żby, ktor├ę si z├íkazn├şci m├┤┼żu rezervova┼ą na va┼íom webe.

Rozvrh hod├şn

S pote┼íen├şm m├┤┼żete pou┼żi┼ą sprievodcu krok za krokom.

Z├íkazn├şci si musia vybra┼ą iba slu┼żbu, ktor├║ si chc├║ rezervova┼ą, d├ítum a ─Źas, a ak si rezervuj├║ rezerv├íciu u konkr├ętneho zamestnanca. Po zadan├ş svojho mena a e-mailovej adresy m├┤┼żete za rezerv├íciu zaplati┼ą.

Cel├Ż postup je jednoduch├Ż.

Vyberte školenie

Okrem katal├│gu slu┼żieb a sprievodcu krok za krokom m├┤┼żete zobrazi┼ą aj slu┼żby pomocou toho, ─Źo v├Żvoj├íri ozna─Źuj├║ ako vyh─żad├ívanie front-end.

T├íto mo┼żnos┼ą umo┼ż┼łuje klientom vyh─żad├íva┼ą udalosti pomocou piatich filtrov: d├ítum, ─Źasov├ę obdobie, slu┼żby, miesto a zamestnancov.

Ke─Ć pou┼ż├şvate─ż over├ş niektor├ę filtre a vyberie po┼żadovan├Ż d├ítum, zobrazia sa dostupn├ę ─Źasy rezerv├ície.

Vyh─żad├ívacie filtre

V┼íetky klientske formul├íre a gal├ęrie m├┤┼żete prida┼ą pomocou ikony Amelia zobrazenej v vizu├ílnom editori WordPress. Pr├şpadne m├┤┼żete pou┼żi┼ą kr├ítke k├│dy na ich vlo┼żenie do pr├şspevkov a str├ínok.

Ikona Amelia Shortcode

Z├íkazn├şcka sk├║senos┼ą z├íkazn├şka je ve─żmi d├┤le┼żit├í. Nepochybujem o tom, ┼że Amelia m├┤┼że pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą predaj spolo─Źnostiam, ktor├ę v s├║─Źasnosti pou┼ż├şvaj├║ z├íkladn├Ż rezerva─Źn├Ż syst├ęm.

Spravujte svoje rezervácie

V┼íetky rezerv├ície je mo┼żn├ę spravova┼ą priamo z administrat├şvnej oblasti v├í┼ího webu WordPress.

Oblas┼ą panela pon├║ka vynikaj├║ci preh─żad o po─Źte stretnut├ş a pr├şjmoch, ktor├ę ste dosiahli v stanovenom ─Źasovom obdob├ş.

Ni┼ż┼íie je uveden├í sekcia s podrobn├Żmi inform├íciami o sch├┤dzkach, platb├ích a po─Źte odpracovan├Żch hod├şn pre ka┼żd├ęho zamestnanca a pre ka┼żd├Ż typ slu┼żby. Zobraz├ş sa percento z celkov├ęho pracovn├ęho za a┼żenia. Je to u┼żito─Źn├ę, aby ste zistili, ktor├ş zamestnanci riadia najviac firiem a ak├ę slu┼żby kupuj├║ z├íkazn├şci.

Doska

Na hlavnom paneli sa zobrazuje aj zoznam nadch├ídzaj├║cich stretnut├ş. M├┤┼żete si zobrazi┼ą inform├ície o ka┼żdej rezerv├ícii, ako je d├ítum a ─Źas, meno z├íkazn├şka, jeho e-mailov├í adresa, zamestnanec, ktor├Ż je im pridelen├Ż, slu┼żba, ktor├║ rezervovali, trvanie, platba a stav rezerv├ície.

Zobrazuj├║ sa aj inform├ície o prevode, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu analyzova┼ą, ─Źo funguje a ─Źo nie.

Doska

Str├ínka kalend├íra pom├íha v├ím a va┼íim zamestnancom spravova┼ą rezerv├ície. V├Żsledky m├┤┼żete filtrova┼ą pod─ża slu┼żby a pod─ża miesta. Nov├ę stretnutia je mo┼żn├ę prida┼ą aj manu├ílne z tejto str├ínky.

Po kliknut├ş na polo┼żku m├┤┼żete udalos┼ą upravi┼ą a r├Żchlo zobrazi┼ą inform├ície o vykonanej platbe.

Kalendár Amelia

V oblasti spr├ívy n├íjdete aj ┼ípecializovan├ę str├ínky na sch├┤dzky, zamestnancov, slu┼żby, miesta, klientov, finan─Źn├ę prostriedky, ozn├ímenia a prisp├┤sobenia.

V┼íetky tieto str├ínky v├ím pom├┤┼żu spravova┼ą rezerv├ície a vytv├íra┼ą formul├íre.

Desa┼ą ─Ćal┼í├şch konfigura─Źn├Żch str├ínok je pr├şstupn├Żch prostredn├şctvom konfigura─Źnej str├ínky hlavn├ęho doplnku. Tu m├┤┼żete nakonfigurova┼ą upozornenia, platby, synchroniz├íciu Kalend├íra Google, ├║lohy a opr├ívnenia pou┼ż├şvate─żov a mnoho ─Ćal┼íieho.

Amelia je oblas┼ą nastavenia

V hlavnej konfigura─Źnej oblasti je ve─ża mo┼żnost├ş. Ak v┼íak chcete nakonfigurova┼ą rezerva─Źn├Ż syst├ęm spr├ívne, mali by ste skontrolova┼ą v┼íetky mo┼żnosti a upravi┼ą mo┼żnosti, ktor├ę s├║ relevantn├ę pre va┼íe podnikanie.

Zoberme si napr├şklad nastavenie pracovnej doby.

Mus├şte definova┼ą dni, ke─Ć s├║ va┼íe slu┼żby k dispoz├şcii, pracovn├Ż ─Źas pre tieto dni a pr├şslu┼ín├ę prest├ívky (napr├şklad ─Źas obeda). Ak nastavenia v tejto oblasti nie s├║ vylep┼íen├ę, z├íkazn├şci si bud├║ m├┤c┼ą rezervova┼ą dni a ─Źasy, ktor├ę nie s├║ dostupn├ę v├ím ani va┼íim zamestnancom.

Pracovn├ę hodiny

Ak chcete z├şska┼ą lep┼íiu predstavu o tom, ako Amelia funguje, pre─Ź├ştajte si uk├í┼żky frontendu a backendu doplnku.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Amelia je nepochybne jedn├Żm z najlep┼í├şch rie┼íen├ş rezerv├ície dostupn├Żch pre pou┼ż├şvate─żov WordPress.

Z vizu├ílneho h─żadiska je sprievodca rezerva─Źn├Żm formul├írom, ktor├Ż poskytuje doplnok, obrovsk├Ż. Vyzer├í profesion├ílne, r├Żchlo sa nab├şja a ─żahko sa pou┼ż├şva.

Na pozad├ş bud├║ majitelia webov├Żch str├ínok ve─żmi spokojn├ş s po─Źtom pon├║kan├Żch mo┼żnost├ş. M├┤┼żete si prisp├┤sobi┼ą svoje rezerva─Źn├ę nastavenia tak, aby vyhovovali va┼íim webov├Żm str├ínkam. Akon├íhle je v┼íetko nastaven├ę, vy a va┼íi zamestnanci m├┤┼żete ─żahko spravova┼ą rezerv├ície.

Ceny Amelia

Z├íkladn├í licencia pre Am├ęliu sa pred├íva za 59 dol├írov a prich├ídza s ro─Źnou podporou a aktualiz├íciami. Aktualiz├ícia profesion├ílnej licencie na 109 dol├írov ro─Źne zvy┼íuje podporu a upgrady na tri dom├ęny. Licencia pre v├Żvoj├írov, ktor├í pred├íva za 249 dol├írov za licenciu, odstra┼łuje obmedzenie dom├ęny.

Ke─Ć vezmete do ├║vahy mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę pon├║ka doplnok, je to skvel├í hodnota za peniaze.

Odpor├║─Źam skontrolova┼ą to.

Kevin

Recenzia Amelia: Roz┼í├şren├Ż rezerva─Źn├Ż plugin pre WordPress

Kevin Muldoon

zhrnutie

Amelia je jedn├Żm z najlep┼í├şch rie┼íen├ş rezerv├ície dostupn├Żch pre pou┼ż├şvate─żov WordPress.

Vyzer├í skvele, ─żahko sa pou┼ż├şva a m├í stovky prisp├┤sobite─żn├Żch mo┼żnost├ş.

D├┤razne sa odpor├║─Źa.

Amelia je jedn├Żm z najlep┼í├şch rie┼íen├ş rezerv├ície dostupn├Żch pre pou┼ż├şvate─żov WordPress.

Vyzer├í skvele, ─żahko sa pou┼ż├şva a m├í stovky prisp├┤sobite─żn├Żch mo┼żnost├ş.

D├┤razne sa odpor├║─Źa.