Realme X50 Pro 5G Potvrden├Ż gener├ílnym riadite─żom funkcie Podpora pre NavIC Navigation System ISRO

Realme X50 Pro 5G bol uveden├Ż na trh v pondelok v Indii a teraz sa potvrdilo, ┼że mus├ş podporova┼ą naviga─Źn├Ż syst├ęm ISIC NavIC. T├║to podporu potvrdil gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Realme Madhav Sheth. ÔÇ×├üno, na┼ía hlavn├í vlajkov├í lo─Ć, Realme X50 Pro, obsahuje NavIC a dokonca aj n├í┼í nadch├ídzaj├║ci telef├│n to bude tie┼ż obsahova┼ą. Tak┼że, prv├í na svete, druh├í na svete, prich├ídzaj├║ca v rade, v┼íetko pre Indiu. ste tam s 1500 fan├║┼íikmi Realme, ÔÇťpovedal Sheth pri odpovedan├ş na tweet, kde ─Źlovek pouk├ízal na to, ┼że str├ínka so ┼ípecifik├íciami X50 Pro uk├ízala, ┼że m├í technol├│giu NavIC.

ÔÇ×@ MadhavSheth1 Videl som na va┼íom ofici├ílnom webe, funkcie Realme X50 Pro s├║ vybaven├ę funkciou #NavIC. Je to prv├Ż smartphone na svete s funkciou #NICIC v Indii?ÔÇť pou┼ż├şvate─ż po┼żiadal gener├ílneho riadite─ża spolo─Źnosti Realme na Twitteri. On bol tweeting k Shethinmu tweetu oznamuj├║cemu spustenie Realme 6, Str├ínka Realme X50 Pro 5G ┼ípecifikuje jasne podporu NavIC.

V─Ćaka tomu je Realme X50 Pro prv├Ż telef├│n vybaven├Ż podporou NavIC. Realme X50 Pro 5G je poh├í┼łan├Ż Qualcomm Snapdragon 865 SoC, najnov┼í├şm vlajkov├Żm procesorom spolo─Źnosti smartphone. Pod─ża ozn├ímenia spolo─Źnosti Qualcomm pre technick├║ podporu spolo─Źnosti NavIC v┼íak pomenoval iba podporu Snapdragon 720G, Snapdragon 662 a Snapdragon 460 SoC. Nikde sa nespom├şnalo model Snapdragon 865 SoC, ktor├Ż m├í technol├│giu NavIC. Po┼żiadali sme spolo─Źnos┼ą Qualcomm o potvrdenie, ─Źi sa Snapdragon 865 SoC tie┼ż dod├íva s podporou NavIC, ale e┼íte sme nedostali odpove─Ć do ─Źasu uverejnenia tohto ─Źl├ínku.

Preto je e┼íte potrebn├ę potvrdi┼ą, ┼że NavIC na najnov┼íom Realme X50 Pro je softv├ęrov├Ż doplnok alebo ┼że ─Źip je vybaven├Ż naviga─Źnou technol├│giou vyvinutou ISRO.

Okrem toho iQoo 3, ktor├í bola uveden├í na trh tento t├Ż┼żde┼ł, prich├ídza aj so Snapdragon 865 SoC. Ak je to vlastnos┼ą najnov┼íieho vlajkov├ęho ─Źipu Qualcomm, iQoo 3 m├┤┼że potenci├ílne pon├║ka┼ą aj mo┼żnosti NavIC. Po┼żiadali sme tie┼ż o potvrdenie iQoo.

Pridru┼żen├ę odkazy sa m├┤┼żu generova┼ą automaticky – podrobnosti n├íjdete v na┼íom etickom vyhl├ísen├ş.