Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Realme X2 Pro Master Edition Prvé dojmy

V súčasnosti je vlajkovou loďou spoločnosti Realme X2 Pro a spolu s ňou spoločnosť uviedla aj dve špeciálne edície, ktoré súhrnne označuje ako „Master Edition“. Toto je druhýkrát, čo spoločnosť Realme uviedla takúto sériu pre svoje telefóny v Indii. Prvou z nich je Master Edition Realme X (Review), medzi ktoré patria aj „cibuľa“ a „cesnak“. Master Edition modelu Realme X2 Pro je inšpirovaný architektúrou, a preto sú dva špeciálne povrchy „betón“ a „červený tehla“.

Realme X2 Pro Master Edition sa nedávno začal v Indii predávať za mierne vyššiu cenu R. 34,999, v porovnaní so štandardnou edíciou s rovnakou konfiguráciou, ktorá je stanovená na Rs. 33999. Máme ruky vo verzii Red Brick, takže sa pozrime, čo ju robí špeciálnou.

Prvá vec, ktorú si všimnete, je, že maloobchodný balík je trochu iný. Máme tmavšiu farebnú škatuľu, na ktorej je vytlačený iba názov telefónu, namiesto bielej škatule s fotografiou telefónu. Vnútri škatule je tiež rovnaká téma, ale jej obsah je celkom štandardný. Získate silikónové puzdro, nástroj na vysunutie karty SIM, príručku na rýchle spustenie, kábel USB typu C a adaptér Super VOOC Flash Charge.

Realme X2 Pro Master Edition navrhol renomovaný priemyselný dizajnér Naoto Fukasawa, ktorý bol tiež zodpovedný za vydanie cibule a cesnaku verzie Realme X. Verzia Red Brick, ktorú máme, má vínny rám s podobným tieňovaným štruktúrovaným sklom. späť, napodobniť vzhľad a dojem z tehly. Realme uvádza, že na dosiahnutie tohto výsledku používa techniku ​​lakovania skla.

Konečný výsledok je celkom dobrý na držanie, pretože mierne drsná textúra ponúka dobrú priľnavosť a na rozdiel od štandardnej verzie telefónu ľahko nepriťahuje odtlačky prstov. Je to tiež veľmi jedinečný odtieň červenej, ktorý pomáha tomuto zariadeniu vyniknúť. Podľa spoločnosti Realme bolo logo značky a podpis Fukasawy v blízkosti modulu zadnej kamery laserom vyryté do pohára.

Realme X2 Pro master edition logo realme XTRealme X2 Pro Master Edition má jedinečný povrch zadného panela

Na strane softvéru má Realme X2 Pro Master Edition iba tapetu, ktorá sa zhoduje s jej vonkajšou úpravou, ale žiadne ďalšie úpravy. Okrem vzhľadov je to bežný produkt X2 Pro v každom zmysle. Master Edition je k dispozícii iba v jednej konfigurácii s 12 GB RAM a 256 GB úložného priestoru. Interná pamäť je z UFS 3,0 typu, ale nedá sa rozšíriť, pretože v ňom nie je slot pre microSD kartu.

Zvyšok špecifikácií je totožný so špecifikáciami štandardnej verzie Realme X2 Pro (Revízia). Získate veľké 6,5-inch displej s malým zárezom rosy a tenkými rámami všade okolo. Panel Super AMOLED má rozlíšenie Full HD + a vytvára dobré farby a kontrast, vďaka čomu je sledovanie videí veľmi príjemné. Podporuje aj obnovovaciu frekvenciu 90 Hz, takže pri posúvaní sa v ponukách je cítiť tekutosť a podporuje štandard HDR10 + pre lepší dynamický rozsah kompatibilných videí. Snímač odtlačkov prstov na displeji funguje veľmi dobre a zistili sme, že rozpoznanie tváre je rovnako rýchle.

Výkon je tiež veľmi šikovný, vďaka QCcomm Snapdragon 855+ SoC vo vnútri. Videli sme to tento rok na mnohých vlajkových telefónoch vrátane štandardného vydania X2 Pro. 12 GB pamäte RAM umožňuje aplikáciám bežať na pozadí, takže môžete rýchlo prepnúť na predtým používané.

Realme X2 Pro Master Edition lite realme XTOkrem farby a textúrovaného chrbta je to vo vnútri štandardný X2 Pro

Výkonnosť porovnávacích testov je tiež solídna a dostali sme podobné čísla ako 8GB verzia X2 Pro, ktorú sme predtým preskúmali. V AnTuTu X2 Pro Master Edition vrátil skóre 490 356 bodov, zatiaľ čo v Geekbench sme získali jednojadrové a viacjadrové skóre CPU 644 a 2612. Na našej jednotke X2 Pro Master Edition bol spustený systém ColorOS 6,1 a mal bezpečnostnú opravu z novembra 2019.

Tentokrát sme nevyskúšali kamery do hĺbky, pretože hardvér a softvér sú úplne rovnaké ako v štandardnej edícii. Na zadnej strane máme 64-megapixlový primárny fotoaparát; 13-megapixlový fotoaparát s 5x hybridným zväčšením; 8-megapixelový širokouhlý fotoaparát; a a 2-megapixelová hĺbková kamera. Selfies sú ovládané 16-megapixlovým senzorom na prednej strane. Ak chcete získať podrobný prehľad o výkone kamery, nezabudnite sa pozrieť na úplnú recenziu zariadenia Realme X2 Pro.

Realme účtuje za Master Edition X2 Pro miernu prémiu v porovnaní so štandardnou verziou, ktorá by stála za to, keby ste hľadali niečo iné v porovnaní s normou. S častými zľavami, ktoré sme videli, základný variant OnePlus 7T (Review) často stojí rovnako ako Realme X2 Pro Master Edition. Oba telefóny ponúkajú veľmi podobné funkcie a technické parametre, ale ponuka spoločnosti Realme vám poskytne viac pamäte RAM a úložného priestoru za rovnakú cenu.

Ktorý z nich by si si vybral? Vaše pripomienky by sme radi poznali v sekcii komentárov.