Realme Narzo 10 a Realme Narzo 10A boli uveden├ę na trh v Indii 21. apr├şla: ako sledova┼ą, o─Źak├íva┼ą cenu a ┼ípecifik├ície

Realme ozn├ímila nov├Ż d├ítum uvedenia s├ęrie Narzo zameranej na ml├íde┼ż. M├┤j telef├│n Narzo 10 a Narzo 10A s├║ teraz napl├ínovan├ę na odhalenie 21. apr├şla. Spolo─Źnos┼ą mala uvies┼ą tieto dva telef├│ny na trh v marci, ale kv├┤li n├írodn├ęmu odstaveniu s cie─żom obmedzi┼ą ┼í├şrenie koronav├şrusov boli v┼íetky spustenia z Realme pozastaven├ę. Po tom, ─Źo vl├ída od 20. apr├şla vydala pr├şkaz, ktor├Ż umo┼ż┼łoval predaj mobiln├Żch telef├│nov a elektronick├Ż predaj, v┼íak Realme r├Żchlo ozn├ímila nov├Ż d├ítum uvedenia novej s├ęrie.

Za─Źiato─Źn├ę podujatie Realme Narzo 10 a Realme Narzo 10A sa za─Źne o 12:30 hod. Indick├ęho ┼ítandardn├ęho ─Źasu a bude vysielan├ę online na: YouTube, Realme poznamen├íva, ┼że sp├║┼í┼ąacie video bolo zaznamenan├ę pred zatvoren├şm.

ÔÇ×Ako zodpovedn├í organiz├ícia sme po─Źas nahr├ívania videa v na┼íej s├║kromnej kancel├írii prijali v┼íetky opatrenia na ochranu zdravia a bezpe─Źnosti,ÔÇť uviedla spolo─Źnos┼ą.

prepravn├Ż kontajner {Poloha: Zatvoren├Ż; Spodn├í plocha: 56,25%; V├Ż┼íka: 0 ; Skryte prebytok; maxim├ílna ┼í├şrka: 100%;} r├ím iframe z kontajnera, objekt z kontajnera s textom, embedovan├Ż kontajner s textom {position: absolute; top: 0 ; V─żavo: 0 ┼á├şrka: 100% V├Ż┼íka: 100%}}

Netesnosti okolo t├Żchto dvoch telef├│nov boli hojn├ę. Realme Narzo 10 m├í tendenciu by┼ą pod Rs. 15000. O─Źak├íva sa, ┼że nov├í verzia Realme 6i sa v Mjanmarsku uvedie na trh ned├ívno. Podobne sa hovor├ş, ┼że Realme Narzo 10A je modifikovanou verziou Realme C3, ktor├í sa prv├Żkr├ít objavila v Thajsku a l├ş┼íi sa od verzie vydanej v Indii. Predch├ídzaj├║ce netesnosti nazna─Źuj├║, ┼że Realme Narzo 10 m├┤┼że ma┼ą obrazovku 6,5 Palcov├Ż HD + (720 x1, 600px) a pou┼ż├şva technol├│giu MediaTek Helio G80 SoC. O─Źak├íva sa, ┼że nastavenie Quad Camera sa zabal├ş do chrbta, pri─Źom na prednej strane bude prim├írny 48-megapixlov├Ż strelec a 16-megapixlov├Ż strelec. Spolo─Źnos┼ą u┼ż potvrdila, ┼że na pr├şstroji Narzo 10 je bat├ęria 5 000 mAh.

Na druhej strane, Realme Narzo 10A m├í tendenciu zahr┼łova┼ą MediaTek Helio G70 SoC a obrazovku 6,5 Palcov├í HD + a 5 000 mAh bat├ęria. O─Źak├íva sa, ┼że trojit├í zadn├í kamera bude vybaven├í.