Realme GT – V√§ńćŇ°ina telef√≥nov s konfigur√°ciou a hist√≥riou hist√≥rie

K dispoz√≠cii m√°te vŇ°etky typy z√°vodov a ofici√°lnych ofici√°lnych kamier ‚ÄěRealme GT‚Äú a mnoho ńŹalŇ°√≠ch funkci√≠, ako s√ļ telef√≥ny s dynamick√Ĺm ovl√°dan√≠m a overovan√≠m kvality, s veńĺk√Ĺm pońćtom sn√≠mańćov Snapdragon 888 a s nasleduj√ļcim objemom elegancie.

De acordo com not√≠cias anteriores, a Realme lan√ßar√° oficialmente uma nova gera√ß√£o de smartphones topo de gama em mar√ßo, a m√°quina ser√° equipment a configura√ß√£o de hardware mais da hist√≥ria da Realme, o seu nome de c√≥digo interno √© ‚ÄěRace‚Äú. K dispoz√≠cii m√°te vŇ°etky typy z√°vodov a ofici√°lnych ofici√°lnych kamier ‚ÄěRealme GT‚Äú a mnoho ńŹalŇ°√≠ch funkci√≠, ako s√ļ telef√≥ny s dynamick√Ĺm ovl√°dan√≠m a overovan√≠m kvality, s veńĺk√Ĺm pońćtom sn√≠mańćov Snapdragon 888 a s nasleduj√ļcim objemom elegancie.

Hoje, o viceprezident da da Realme, Xu Qi, disse que a nova s√©rie principal da Realme ser√° lan√ßada em breve e anexou uma foto do Nissan GTR. Medzi hlavn√© v√Ĺhody patr√≠ nov√Ĺ telef√≥nny syst√©m, ktor√Ĺ je najd√īleŇĺitejŇ°√≠ pre Versao com a marca GTR. V√§ńćŇ°ina digit√°lnych chatovac√≠ch stan√≠c m√° k dispoz√≠cii nov√ļ a nov√ļ ide√°lnu technol√≥giu, ktor√° je kompatibiln√° s procesorom Qualcomm Snapdragon 888, s veńĺk√Ĺm v√Ĺberom vŇ°etk√Ĺch taxisluŇĺieb a predovŇ°etk√Ĺm s veńĺk√Ĺm pońćtom z√°berov.

ŇĹiadne nov√© trendy, no nov√© modely nie s√ļ predmetom Ňĺiadnej minist√©rio da Ind√ļstria e Tecnologia da Informa√ß√£o Chin√™s, com o n√ļmero do mode RMX2202. NaŇ°e zariadenie pon√ļka mnoŇĺstvo vynikaj√ļcich skladieb, ktor√© logicky ‚ÄěGT‚Äú oznańćuj√ļ vertik√°lne. Telef√≥n vlajky vlajkovej lode Dimension 1200.

VzŇ•ah: Skutońćn√© potvrdenie ofici√°lnych ofici√°lnych licenci√≠ pre hlavn√© zariadenie smartf√≥nov Dimensity 810

V√§ńćŇ°ina d√īkazov obsahuje Realme GT, ktor√° pouŇĺ√≠va niekońĺko typov tras, ako s√ļ konkr√©tne trasy, ako napr√≠klad Ň°pecifick√© pre 64MP + 13MP + 13MP. MoŇĺnosti konfigur√°cie a veńĺkosti Realme GT s√ļ vybaven√© veńĺk√Ĺm v√Ĺberom tax√≥nov, ktor√© maj√ļ atualiza√ß√£o com um orif√≠cio para a c√Ęmara frontal de 6,8 rozl√≠Ň°enia s√ļ 3200 √ó 1400 pixelov, podporuj√ļ sa atualizovan√© syst√©my s frekvenciou 160 Hz. Espera-se que o an√ļncio oficial to Realme GT seja feito ap√≥s o Ano Novo Chin√™s, portanto, fiquem ligados.

Fonte 1, Fonte 2

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3