Realme GT Neo2 ponúka rôzne varianty Mediatek Dimensity 1200 s veľkým počtom záberov

Nájdete tu jeden leaker alebo Realme GT Neo2, ktoré sú porovnateľné s mnohými modelmi Qualcomm Snapdragon 870. O telefóne je dodávaný ďalší model s dimenziou Dimenzie 1200 AI.

A Realme programovať alebo vykonávať Realme GT Neo2 ods. 22 de setembro v Číne. Naše hlavné rady, ako sú špecifické, ako napríklad rôzne divácke menovky a própria Realme. Mas, ha uma reviravolta em que o modelo que foi recentemente divulgado pela Realme, Vybavené čipovou sadou Qualcomm Snapdragon. Žiadne entanto, uma nova informação do conhecido leaker DigitalChatStation potvrdzujúce que o telefone também terá um mode Hustota MediaTek.

De acordo com o leaker, o Realme GT Neo2 terá outra versão além do modelo Qualcomm Snapdragon 870. O telefóne je možné požiadať o ďalší model dimenzie 1200 AI.

Príďte na pelo displej, alebo model Hustota terá um painel AMOLED menor de 6, 43 polegadas em vez do ecrã de 6, 62 polegadas no model Snapdragon. Telefón je kompatibilný s mesačnými atualizáciami 120 Hz a rozlíšením Full-HD+. Všetky batérie sú vybavené batériou de 40,500 mAh batéria podporujúca výkon 65 W s vysokým výkonom.

Ďalšie informácie o konkrétnom trvanlivom modeli, ako sú modely Snapdragon a ďalšie. Fotoaparát má k dispozícii 64 megapixelov a snímač 16 megapixelov. O telefóne a anotácii jednotlivých snímačov sa digitalizujú všetky dôležité údaje. Vykonajte všetky verzie systému Android 11 bez verzie a Realme UI em cima.

Súvisiace články: A nova séria Civi da Xiaomi, ktorá ponúka 27 verzií setu

O mesmo leaker também partilhou as dimensões eo for smartphone. O telefone terá 8,4 mm de espessura e pesará 186 gramov. Espera-se que o modelo Realme GT Neo2 Dimensity custe cerca de 20 000 CNY (~ 310 USD) v Číne.

O Realme GT Neo2 será o primeiro telefone da Realme chegar com um ecrã plano E4. Máte k dispozícii 1300 nitov a 15% zníženie spotreby energie. Väčší počet telefónov s vysokým rozlíšením je 600 Hz, pričom v porovnaní s predchádzajúcim je porovnateľných 67%. Všetky možnosti sú k dispozícii v rôznych farbách s frekvenciou 30 Hz, 60 Hz, 90 Hz a 120 Hz. Asim, ele tem uma series of vantagens sobre outros telefones de jogos no mercado. Mas ako vantagens deste ecrã não terminam aqui. O também suportará um escurecimento de 10240 e escurecimento DC. Jeho nezávislosť na okolitom prostredí, ako aj využitie jeho skúseností s vizuálnym pohodlím.