Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Realme fitness skupina Sayhat za─Źne 5. marca

Realme fitness skupina Sayhat za─Źne 5. marca 1
Realme fitness skupina Sayhat za─Źne 5. marca 1

Realme je u┼ż medzi mil├ęniami ob─ż├║ben├í pre svoju mimoriadnu, ale vreckov├║ orient├íciu smartphones, Teraz bude technologick├í spolo─Źnos┼ą spusti┼ą svoju prv├║ fitnes skupinu. Gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Realme, Madhav Sheth, ned├ívno pri pr├şle┼żitosti uvedenia na trh Realme X50 Pro 5G odhalil, ┼że 5. marca 2020 uvedie na trh svoje fitness p├ísmo.

Najprv bolo ozn├ímen├ę, ┼że kapela bude na trhu do febru├íra. D├ítum spustenia sa v┼íak teraz potvrd├ş 5. marca. Spolo─Źnos┼ą Realme uviedla na trh svoj smartf├│n X50 Pro 5G 25. febru├íra. Te┼í├ş n├ís, ak├ę nov├ę funkcie n├ím prin├í┼ía fitness skupina Realme.

O skupine Realme

Realme fitness band je dod├ívan├Ż s dotykov├Żm displejom OLED. Bude ma┼ą farebn├Ż displej popri podpornom dotyku na celej obrazovke. Kapela tie┼ż ├║dajne prich├ídza s podporou viacer├Żch tv├írov├Żch hl├ív, ktor├ę m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia ovl├ída┼ą pomocou aplik├ície Realme Watch.

Pou┼ż├şvatelia maj├║ jednoduch├Ż pr├şstup k hudbe, ktor├í sa im p├í─Źi, a m├┤┼żu ma┼ą ├║pln├║ kontrolu nad ovl├ídan├şm hlasitosti. M├┤┼żete tie┼ż telefonova┼ą alebo telefonova┼ą priamo z kapely a pod─ża potreby pou┼ż├şva┼ą soci├ílne m├ędi├í alebo poslov.

Najd├┤le┼żitej┼íie je, ┼że fitness p├ísmo Realme bude sledova┼ą va┼íu aktivitu, v├í┼í srdcov├Ż rytmus a sledova┼ą va┼íe sp├ínkov├ę vzorce. Aplik├ícia uchov├í v┼íetky ├║daje a na z├íklade svojej anal├Żzy poskytne n├ívrhy.

P├ís m├í vynikaj├║cu v├Żdr┼ż bat├ęrie. Jedin├Żm nab├şjan├şm to bude plyn├║┼ą dva t├Ż┼żdne hladko. Spr├ívy tie┼ż tvrdia, ┼że to m├┤┼że trva┼ą takmer t├Ż┼żde┼ł, ke─Ć je sn├şma─Ź srdcovej frekvencie a sledova─Ź sp├ínku zapnut├Ż nepretr┼żite.

Realme skupina prich├ídza s nab├şja─Źkou a popruhom zadarmo. Tento ├║┼żasn├Ż fitness kamar├ít bude na trhu ─żahko dostupn├Ż okolo 2500 INR. Fitness kapela Realme sa po uveden├ş na trh ur─Źite rozhodne postav├ş na tvrd├║ konkurenciu.