Realme C3s sa stali certifikovan├Żmi v Thajsku; Spust├ş sa ─Źoskoro

Realme C3s sa stali certifikovan├Żmi v Thajsku;  Spust├ş sa ─Źoskoro 1

Nieko─żko dn├ş predt├Żm, ako Realme uviedla Realme C2 v Thajsku. Popul├írny tip├ęr Sudhanshu prostredn├şctvom twitteru informovan├ęho o novej jednotke Realme, ktor├í je certifikovan├í v Thajsku. Informuje, ┼że Thajsk├í n├írodn├í komisia pre r├ídiokomunik├íciu a telekomunik├ície (NBTC) certifikuje nov├Ż subjekt s n├ízvom Realme C3s. Bude to n├ístupca predch├ídzaj├║ceho telef├│nu, tj Realme C2s.

Realme C3s

T├íto certifik├ícia ukazuje, ┼że Realme C3 bude ma┼ą ako ─Ź├şslo modelu ÔÇ×RMX2020ÔÇť. Z tejto certifik├ície neexistuj├║ ┼żiadne ─Ćal┼íie ┼ípecifik├ície. C3 bud├║ variantom pripravovanej s├ęrie Realme C3. Realme C2 a C2s sa l├ş┼íia iba z h─żadiska pam├Ąte RAM a ├║lo┼żn├ęho priestoru a tentoraz o─Źak├ívame tak├Ż rozdiel medzi Realme C3 a Realme C3s.

V ten ist├Ż de┼ł, ke─Ć Realme uviedla na trh Realme C2 v Thajsku, mali ve─żk├║ udalos┼ą v ─î├şne, kde zna─Źka predstavila Realme X50 5G spolu s niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi v├Żrobkami. Spr├ívy nazna─Źuj├║, ┼że spolo─Źnos┼ą Realme bude ma┼ą nov├║ udalos┼ą, kde zna─Źka uvedie svoje prv├ę Fitness p├ísmo, ktor├ę ┼ík├ídl├ş Madhav Sheth, spolu s nadch├ídzaj├║cou Realme C3.

Realme C2s Špecifikácie

Realme C3s sa stali certifikovan├Żmi v Thajsku;  Spust├ş sa ─Źoskoro 2

Pam├Ątajte, ┼íport Realme C2 je a 6,1- palcov├í obrazovka IPS LCD HD + s rozl├ş┼íen├şm 1 560 x 720 pixlov. Jednotka m├í pomer str├ín 19:5:9, Jednotka m├í pomer obrazovky k telu 80.3%. Osemjadrov├ę Helio P22 SoC od MediaTek, ktor├ę sp├íja PowerVR GE8320, poh├í┼ła Realme C2s. Toto SoC sa p├íruje s 3 GB RAM a 32 GB vn├║torn├ę ├║lo┼żisko. Toto intern├ę ├║lo┼żisko mo┼żno ─Ćalej roz┼í├şri┼ą a┼ż na 128 GB cez kartu microSD.

─îo sa t├Żka optiky, Realme C2s ┼íportuje s nastaven├şm dvojitej zadnej kamery pozost├ívaj├║cim z 13MP prim├írneho senzora s 2MP sekund├írneho senzora spolu s LED bleskov├Żm modulom. Vpredu m├í sn├şma─Ź 5MP a nach├ídza miesto vo vn├║tri vodop├ídov├Żch dr├íh.

Realme C2s balenie mas├şvne 40,000 mAh bat├ęria s podporou nab├şja─Źky 10 W. Jednotka be┼ż├ş na syst├ęme Color OS 6,0 ktor├Ż je zalo┼żen├Ż na syst├ęme Android 9 Pie. Je k dispoz├şcii iba v odtie┼łoch Diamond Black Color Tone. Ke─Ć u┼ż hovor├şme o cen├ích na jednotke, za─Ź├şna sa na 1290 Baht, ktor├Ż sa premen├ş na 43 dol├írov alebo Rs 3, 033. Jednotka je v Thajsku pomerne lacn├í a je zameran├í na kupuj├║cich lacn├Żch smartf├│nov v celej krajine.

zdroj