Realme C2 okt├│ber 2019 Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia: RMX1941EX_11.A.18

Realme C2 okt├│ber 2019 Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia: RMX1941EX_11.A.18 1

Realme pokra─Źuje v aktualiz├ícii zabezpe─Źenia v okt├│bri pre ─Ćal┼íie zariadenia. V s├║─Źasnej dobe Realme C2 z├şskava aktualiz├íciu ├║rovne zabezpe─Źenia s ─Ź├şslom verzie RMX1941EX_11.A.18, Je zalo┼żen├Ż na syst├ęme Android 9,0 Pie. Okrem toho prij├şma tmav├║ polohu. OEM spr├şstupnila spolo─Źnos┼ą Realme tmav├Ż re┼żim 5 Pro a Realme 3 Pro spolu s okt├│brovou z├íplatou.

Oficiálny zoznam zmien

zabezpe─Źenia

ÔŚĆ Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia syst├ęmu Android: okt├│ber 2019

Syst├ęm

ÔŚĆ Pridan├Ż tmav├Ż re┼żim

ÔŚĆ Aktualizovan├í anim├ícia nab├şjania

ÔŚĆ Pridan├ę skuto─Źn├ę laborat├│rium

ÔŚĆ Pridan├í mo┼żnos┼ą bodu spr├ív pre aktualiz├ície

ÔŚĆ Pridan├í r├Żchla vo─żba na prep├şnanie medzi kartami SIM v centre spr├ív

ÔŚĆ Po aktiv├ícii hotspotu bolo pripomenutie odstr├ínen├ę

ÔŚĆ Bola pridan├í mo┼żnos┼ą pos├║vania nadol na domovskej obrazovke slu┼żby Global Search Home alebo Message Center

ÔŚĆ Spr├íva sa odstr├íni po zakorenen├ş telef├│nu

Realme C2 tie┼ż z├şska nov├ę laborat├│rium Realme. Anim├ícia nab├şjania bola aktualizovan├í. S novou aktualiz├íciou boli aktivovan├ę body spr├ív. Body spr├ív s├║ zastaran├ę, preto┼że Android ich spr├şstupnil pre Android 8.x Oreo. Realme to v┼íak poskytuje neskoro.

V centre spr├ív obsahuje aktualiz├ícia RMX1941EX_11.A.18 r├Żchly prep├şna─Ź na prep├şnanie medzi SIM kartami. Spr├íva s povolen├Żm pr├şstupov├Żm bodom bola teraz odstr├ínen├í. Okrem toho odstr├íni v├Żzvu na zistenie pr├şstupu root v telef├│ne. Po aktualiz├ícii na najnov┼íiu verziu A.18 m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia prejs┼ą prstom po hlavnej obrazovke glob├ílneho vyh─żad├ívacieho alebo spr├ívneho centra.

Aktualiz├ícia softv├ęru sa automaticky dostane k zariadeniam. F├íza zavedenia OTA, tak┼że pou┼ż├şvatelia musia trpezlivo ─Źaka┼ą, k├Żm sa aktualiz├ícia objav├ş na ich pr├şslu┼ín├Żch po─Ź├şta─Źoch. V opa─Źnom pr├şpade m├┤┼żete aktualiz├íciu skontrolova┼ą manu├ílne. Skontrolujte, ─Źi je nov├Ż telef├│n RMX1941EX_11.A.18 vyroben├Ż z v├í┼ího telef├│nu Nastavte aplik├íciu> Aktualiz├ície syst├ęmu, Pred in┼ítal├íciou aktualiz├ície skontrolujte, ─Źi je v zariaden├ş dostatok nabitia bat├ęrie. Na stiahnutie softv├ęru pou┼żite aj Wi-Fi.

Tak┼że ak ┼íportujete Realme C2, pozrite sa na aktualiz├íciu zabezpe─Źenia v okt├│bri 2019 a ─Ćal┼íie funkcie, ktor├ę poskytuje.