Realme Buds Air 2 Oficiais com ANC, and bateria para 25 horas

Naše nové možnosti fungovania TWS v reálnom čase sa opakujú ako ANC (cancelamento de ruído ativo) a modo de baixa latência.

Fabricante chinesa de smartphones Realme oficiálnych oficiálnych osláv Realme Buds Air 2 sem fios, na Índia depois de ter andado a revelar teasers, desde há várias semanas. Naše nové možnosti TWS sa často opakujú ako ANC (cancelamento de ruído ativo) a modo de baixa latência.

Realme Buds Air 2 – Špecifické vlastnosti a charakteristiky

Os recém-anunciados Realme Buds Air 2 Predstavujeme niekoľko dizajnových riešeníRealme Buds ProČo sa týka roku 2020. Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne ďalšie aktuálne údaje.

Osvedčené sú všetky ovládače DLC s priemerom 10 mm (karbón podobný diamantu) a s pripojením cez Bluetooth. 5.2. Všetky zariadenia sú vybavené čipovou sadou chamado de Realme R2, Podporujeme službu Google Fast Pair, detegujeme desgaste a najlepšie ovládame gestá.

Naše možnosti sú ANC (Cancelamento de Ruído Ativo) como quase todos os modelos TWS que estão a ser lançados no mercado. Väčšina mobilných telefónov má zníženú alebo zníženú úroveň externého signálu 25 dB a kompatibilitu s Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro.

Dodatočné poznámky, základné hodnoty a základné pravidlá pre režim jogy. Celková dĺžka je 88 ms. Eles também suportam o ENC (Cancelamento de Ruído Ambiente) para chamadas e até mesmo com o Modo Transparência.

Verzia: Alguns canadadors for SIM card, apos atualizarem osseus iPhone with iOS or 15

A Realme announcement o produto com até 25 horas de duração da baterieia com ANC desligado e até 22,5 horas com ANC ligado. Além disso, os próprios fones oferecem até 5 horas de duração da sua batéria. Asi tak desať minút pred koncom filmu 2 reprodukcie, reprodukcie a zlepšenia 2 kompletné dokončenie.

Väčšina úľavy, ako najdôležitejšie ponuky, ako napríklad pesam 41 g cada, junto com a caixa de carregamento, pesam 42,7g. Osvedčenie o certifikácii ipx5 pre odolnosť voči rôznym typom rozdielov (S, M, L). Ponúkame niekoľko jadier, Closer Black a Closer White.

Realme Buds Air 2 – Predbežná a vypovedacia lehota

Os fones de ouvido Realme Buds Air 2 sem fios custam ₹3.299 (46 USD). Ekologické kolokácie à venda pela primeira vez a 2 de março od 12:00. Máme k dispozícii všetky realme.com a Flipkart. Vyberte si z niekoľkých ponúk Realme, os novos TWS também chegarão às lojas offline nos prosximos dias.

Všetky dostupné možnosti majú široký sortiment regiónov s presnosťou na realitu.