Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Realme Band s farebn√Ĺm displejom, monitor srdcovej frekvencie bol uveden√Ĺ na trh v Indii na Rs 1499

Realme, r√Ĺchlo sa rozv√≠jaj√ļci v√Ĺrobca telef√≥nov, usporiadal udalosŇ• iba online, aby uvońĺnil svoje fitness p√°smo Realme v Indii. Prv√° fitness skupina spolońćnosti prich√°dza s mnoŇĺstvom funkci√≠ pre nadŇ°encov zdravia a fitness vr√°tane farebn√©ho displeja, monitora srdcovej frekvencie a deviatich Ň°portov√Ĺch reŇĺimov. Realme Band, ako uŇĺ n√°zov napoved√°, preber√° skupinu Xiaomi Mi Band 4 ktor√Ĺ je k dispoz√≠cii za cenu Rs 2, 299. Xiaomi na indickom trhu uŇĺ nejak√Ĺ ńćas vedie kateg√≥riu fitness kapiel a pr√≠chod Realme Fitness Band zv√ĹŇ°i konkurenciu.

Realme Band s farebn√Ĺm displejom, monitor srdcovej frekvencie bol uveden√Ĺ na trh v Indii na Rs 1499 1

Realme Band Cena a dostupnosҕ

Realme Band zańć√≠na za prijateńĺn√ļ cenu Rs 1, 499 v Indii. Dod√°va sa v troch farebn√Ĺch variantoch vr√°tane Ňĺltej, ńćiernej a olivovej zelenej. Realme dnes uskutońćnil prv√Ĺ predaj kapely a √ļpln√© uvedenie na trh v marci 9, Bude k dispoz√≠cii na Realme.com, Amazon Obchody v Indii i fyzick√© obchody.

Realme Band Vlastnosti a Ň°pecifik√°cie

Realme Band funkcie a 0Predn√Ĺ panel s farebnou dotykovou obrazovkou s uhloprieńćkou 0,96 palca s rozl√≠Ň°en√≠m 80 √ó 160 pixlov. Priamo nad displejom je kapacitn√Ĺ dotykov√Ĺ bod s jedn√Ĺm bodom. Displej podporuje p√§Ň• √ļrovn√≠ jasu a prebud√≠ sa, keńŹ pouŇĺ√≠vateńĺ zdvihne z√°p√§stie pomocou zabudovan√©ho gravitańćn√©ho senzora.

Realme Band prich√°dza s deviatimi Ň°portov√Ĺmi reŇĺimami, medzi ktor√© patr√≠ kriket, joga, ch√īdza, turistika, horolezectvo, jazda na bicykli, spinning a fitnes. Kapela m√° tieŇĺ p√§Ň• tv√°rov√Ĺch cifern√≠kov, ktor√© je moŇĺn√© aplikovaŇ• po pripojen√≠ kapely k telef√≥nu s Androidom prostredn√≠ctvom aplik√°cie Realme Link. Realme prisńĺ√ļbil viac ńć√≠seln√≠kov prostredn√≠ctvom bud√ļcich aktualiz√°ci√≠ OTA.

Fitness p√°smo je tieŇĺ vybaven√© monitorom srdcov√©ho rytmu v re√°lnom ńćase, 24 /7 sledovańć sp√°nku, v√Ĺstraha pri neńćinnosti a pripomenutie pitnej vody. V p√°sme sa tieŇĺ zobrazia upozornenia na volanie a SMS a inform√°cie z aplik√°ci√≠ ako Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram, Twitter, TIK tak. Realme Band je tieŇĺ odoln√Ĺ vońći vode a prachu IP68.

Pokiańĺ ide o bat√©riu, Realme Band zabal√≠ ńćl√°nok s kapacitou 90 mAh, ktor√Ĺ trv√° menej ako dve hodiny a nabije sa na dobu Ň°iestich aŇĺ deviatich dn√≠. Jednou zo zauj√≠mav√Ĺch vlastnost√≠ p√°sma Realme je, Ňĺe prich√°dza s priamym nab√≠jan√≠m cez USB. Jedn√Ĺm z p√°siem m√īŇĺete odhaliŇ• konektor USB-A a jednoducho ho zapojiŇ• do nap√°jacej banky alebo adapt√©ra USB a zańćne sa nab√≠jaŇ•.

Okrem skupiny Fitness Band odhalil ńć√≠nsky v√Ĺrobca telef√≥nov aj svoje zariadenie Realme 6 s√©ria na akcii. Realme 6 a Realme 6 Pro zańćne od 12,999 do 16,999 v Indii. Zariadenie bude k dispoz√≠cii od 13. marca na Flipkart aj na realme.com.