Razer telefón 2 Press Renders odhaľuje veľké prekvapenie v dizajne

Razer telefón 2 Press Renders odhaľuje veľké prekvapenie v dizajne 1

Dobrá správa pre hráčov smartfónov tam. Razer telefón 2 Press Renders sa objavil online, Nedávno telefón Razer 2 sa objavil na GeekBench a tiež označil jeho prítomnosť na ANTUTU. Ale najnovší Razer telefón 2 Press Renders odhaľuje zvláštne prekvapenie. Dizajn telefónu Razer 2 je uhlíková kópia jeho predchodcu. Zariadenia však vyzerajú prekvapivo podobne ako niektoré zmeny hardvéru.

Nižšie nájdete telefón Razer 2 tlač áno. Je zaujímavé, že dátum na obrázku telefónu Razer sa uvádza (na uzamknutej obrazovke). 10. októbra, Teraz by to mohol byť pravdepodobne predstavujúci deň pre nadchádzajúci herný smartphone.

Razer telefón 2 Stlačte Renders

Ďalšia časť telefónu Razer bude zabalená 8 GB Čipová sada RAM Qualcomm Snapdragon 845. Bude to LED displej s rozlíšením 1440 x 2560 pixelov QHD s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Herné zariadenie zabalí 512 kusov GB interné úložisko a Adreno 630 GPU. Po spustení sa spustí v systéme Android 8,1 Oreo. Vo výkonovej časti očakávame ako predchodca batériu s kapacitou 4000 mAh. Očakávame tiež, že bude obsahovať virtuálnu stránku 7,1 priestorový zvuk a chrómové LED efekty.

Tu je ďalší porovnávací obrázok znázorňujúci staršie aj nadchádzajúce telefóny Razer. Môžete oddeliť telefón Razer 2 priestoru medzi prednou kamerou a hrubším pruhom, ktorý športuje na boku.

Razer telefón 2 Stlačte Renders

Takže hráčom sa vám páči skutočnosť, že takmer nemení dizajn tejto hernej elektrárne ..? Jeho špecifikácie sú bezpochyby špičkové, ale myslíte si, že so všeobecným dizajnom môže naraziť do hlavy s ostatnými náprotivkami, ako sú Honor Play a ASUS ROG, Xiaomi Black Shark atď.?! Podeľte sa s nami o svoj názor.

zdroj