Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Razer predstavil exkluzívnu čínsku hernú myš Pikachu Atheris

Razer predstavil exkluzívnu čínsku hernú myš Pikachu Atheris 1V minulosti sme videli, ako Razer niečo vytvára Pokemon- herné príslušenstvo. Vyzerá to, že spoločnosť je späť s ďalšou spoluprácou a tentoraz v podobe novej myši Pikachu. Táto myš je založená na Atheris a je to v podstate iba maliarska práca, takže neočakávajte žiadne elektrizujúce zážitky.

Avšak podľa Instagram Z príspevku generálneho riaditeľa Razer Min-Liang Tan sa zdá, že táto myš je prinajmenšom zatiaľ len pre Čínu. „Partnerstvo Pikachu x Razer bolo dosť šialené a my ho berieme do zárezu. Dobrá správa? Limitovaná edícia Pikachu x Razer Atheris. Zlá správa? Je to exkluzívne v Číne (obávam sa ochranných známok a všetkých tých legálnych vecí) – ale ak máte v Číne kamaráta, som si istý, že by vás mohol pripojiť! “

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení, je Razer Atheris myš navrhnutá na používanie na cestách s notebookmi. Bude dostatočne malý na to, aby sa zmestil do vašej tašky a podľa Razera ponúka až 350 hodín výdrže batérie na dvojici batérií typu AA, čo znamená, že by ste ju mali byť schopní používať veľmi dlho, kým je čas prepnúť batérie znova.

Nehovorí sa nijako o cenách Razer Pikachu Atheris, ale predstavujeme si, že by sa mala cena robiť kdekoľvek v Číne, kde sa predáva bežná verzia.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a. zdroj: Instagram