Razer Phone dostane aktualiz├íciu pre Android 9 kol├í─Ź

Aktualiz├íciu vyd├íme na Android Pie – ─Źo zah┼Ľ┼ła aktualiz├ície zabezpe─Źenia syst├ęmu Android – pre Razer Phone v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch. ÔÇ×Toto je odpove─Ć, ktor├║ spolo─Źnos┼ą d├íva priamo pou┼ż├şvate─żovi Reddit. Ozn├ímenie je st├íle ve─żmi v├ígne, pokia─ż ide o d├ítum uvedenia na trh, je to v┼íak zn├ímka toho, ┼że v├Żrobca kritizoval.

Majitelia telef├│nov Razer skuto─Źne videli aktualiz├ície ich zariaden├ş sa zastavia v j├║li 2018. Najnov┼í├ş opera─Źn├Ż syst├ęm Android je st├íle na palube 8,1 Oreo, zatia─ż ─Źo ─Ćal┼í├ş model dostal vo febru├íri aktualiz├íciu na najnov┼íiu verziu syst├ęmu zelen├ęho robota, pri─Źom bezpe─Źnostn├ę opravy boli aktualizovan├ę do apr├şla 2019.

Razer Phone dostane aktualiz├íciu pre Android 9 kol├í─Ź 1

Tak┼że aktualiz├ícia pre Android 9 Pie sa bl├ş┼żi, ale mus├şme po─Źka┼ą trochu dlh┼íie, mo┼żno pr├şli┼í ve─ża, ak si uvedom├şme, ┼że ─Źoskoro za─Źn├║ r├┤zni v├Żrobcovia postupne vyd├íva┼ą Android Q. Razer predstavil hern├Ż koncept, ktor├Ż sa uplat┼łuje na smartphones a – z tohto d├┤vodu – by mali by┼ą opatrnej┼íie a r├Żchlej┼íie aktualizovan├ę a mali by ste si ich ponecha┼ą smartphones zabezpe─Źi┼ą. Ako u┼ż bolo povedan├ę, nane┼í┼ąastie nevieme, kedy bude telef├│n Razer skuto─Źne aktualizovan├Ż, ale bude to ÔÇ×v najbli┼ż┼í├şch t├Ż┼żd┼łochÔÇť.