Raze Hell: Doom Eternal je teraz k dispozícii na konzole Xbox One

Hordy pekla ohrozujú prežitie ľudstva, ale existuje jedna posledná nádej pre ľudstvo proti zlým armádam pekla – jediná vec, ktorej sa obávajú … ste vy,

v Večná smrťObnovte Zem a zachráňte ľudstvo ako zabijak smrti, čo je najvyššia hrozba pre všetky ľudské bytosti. Používajte strašidelné zbrane, výstroj, silné schopnosti a absolútnu silu po celej Zemi, pekle i mimo neho v epickej kampani pre jedného hráča s ID softvérom na rýchle tempo, bojovanie vpred a nahrávanie kovových hlavičiek.

Hráči sú plne oprávnení vziať si potreby svojich nepriateľov, aby zostali v boji. Použite pílu na pumpovanie munície do zbraní. Zapálte nepriateľov novou plameňovou šnúrou Slayera a doplňte štíty. A samozrejme, ukončite svojich slabých nepriateľov zabitím brutálnej slávy – aby ste v tomto procese obnovili svoje zdravie. Stručne povedané: Ste zabijak Doom. Démoni majú to, čo potrebujete. Choď si to,

za Dom nesmrteľný Kampaň, zdokonalte svoje zručnosti v zabíjaní k dokonalosti s udalosťami v hre, zberateľskými predmetmi, rôznymi modelmi obtiažnosti a hlavnými úrovňami – spája úrovne kampane, ktoré hráčom prinášajú novú výzvu na akejkoľvek úrovni obtiažnosti. Existuje veľa roztrhaného obsahu!

Zabite svojich priateľov v BattleMode, úplne nový zážitok z 2v1 PvP, ktorý bol úplne vyvinutý od základov id Software. Jeden hráč vstupuje na scénu v podobe plne naloženého vraha, zatiaľ čo ďalší dvaja tvoria zlé duo prefíkania. Duke to v tvrdom zápase zručnosti verzus stratégie, kým jedna strana nezostane stáť.

Veci vyzerajú strašne na zemi, ale toto všetko sa chystá zmeniť. Večná smrť Teraz k dispozícii v obchode Microsoft Store. Teraz je čas vraha.

Eternal Doom Deluxe Edition

Xbox Live

Eternal Doom Deluxe Edition

Softvér Bethesda

☆☆☆☆☆ 42

★★★★★

89,99 dolárov

Pekelné armády napadli Zem. Buďte vrahom v epickej kampani pre jedného hráča s cieľom dobyť démonov v rôznych dimenziách a zastaviť konečné zničenie ľudstva.

Jediná vec, ktorej sa obávajú … ste vy.

Zažite dokonalú kombináciu rýchlosti a sily v DOOM Eternal – ďalší skok v útoku prvej osoby.

Vezmite si od svojich nepriateľov to, čo potrebujete: zabite slávu pre lepšie zdravie, spálite brnenie a motorové píly na uskladnenie munície, aby ste sa stali konečným zabijákom diabla.

DOOM Eternal tiež predstavuje BATTLEMODE, nový zážitok pre viacerých hráčov 2 versus 1, Plne vyzbrojený zabiják DOOM čelí dvom démonom ovládaným hráčom a bojuje s ňou v zápase piatich najlepších kôl intenzívneho boja z pohľadu prvej osoby.

Prémiová verzia obsahuje:
● Jednoročný lístok s rozšírením kampane
● Démonická vražedná pleť
● Klasické zbrane zvukový balík