Rainbow Six Siege Zofia Elite Set Uniklo pred prevádzkou Void Edge Launch

Rainbow Six Siege Zofia Elite Set Uniklo pred prevádzkou Void Edge Launch 1

Po ofici├ílnom odhalen├ş oper├ície Void Edge, v├Żvoj├ír Rainbow Six Siege Ubisoft dnes poslal sez├│nnu aktualiz├íciu obsahu na testovacie servery. Kr├ítko nato sa v├í┼íniv├Ż dataminer RolyNoly1 zanepr├ízdnil odhalen├şm najr├┤znej┼í├şch neohl├ísen├Żch funkci├ş. Napr├şklad prehrab├ívanie hern├Żch s├║borov odhalilo pripravovan├║ elitn├║ s├║pravu pre po─żsk├ęho ├║to─Źn├şka Zofiu. V s├║─Źasnej dobe nie je zverejnen├Ż ┼żiadny anim├ítor v├ş┼ąazstva, ale m├íme celkom dobr├Ż poh─żad na uniformu a zbrane zbran├ş.

Sada Zofia Elite

Zdie─żan├ę na RolyNoly1's Twitter, ─Äal┼í├şm cie─żom spolo─Źnosti Ubisoft pre elitn├║ s├║pravu je po─żsk├Ż ├║to─Źn├şk, ktor├Ż bol prepusten├Ż sp├Ą┼ą do oper├ície White Noise. Aj ke─Ć sa podrobnosti o polo┼żke nezobrazia, vieme, ┼że pr├ęmiov├Ż v├Żstroj m├í n├ízov ÔÇ×Duch BojowyÔÇť, ─Źo zhruba znamen├í "Bojovn├Ż duch",

Zofia Elite SkinZofia Elite Skin – s l├ískav├Żm dovolen├şm RolyNoly1Zofia Elite SkinZofia Elite Skin – s l├ískav├Żm dovolen├şm RolyNoly1

Oper├ítor je vidite─żn├Ż ako don├í┼íku modrej uniformy pravdepodobne zalo┼żenej na ┼ítandardnej uniforme po─żskej modrej arm├ídy. Okrem mena a uniformy je tu aj portr├ęt oper├ítora a zbra┼łov├ę zbrane pre ├║to─Źn├║ pu┼íku M762 a LMG-E. Rovnako ako v├Ą─Ź┼íina elitn├Żch s├║prav, zv├Ązok el├şt Zofia pravdepodobne obsahuje aj vzh─żad gadgetov, k├║zlo zbran├ş a anim├íciu MVP. RolyNoly poznamen├íva, ┼że tento ├║nik je iba "─Źas┼ą 1", ─Źo nazna─Źuje, ┼że ─Ćal┼íie datam├şny odhalia ch├Żbaj├║cu kozmetiku sk├┤r ako nesk├┤r.

V posledn├Żch mesiacoch sa Ubisoft intenz├şvne zameriava na uvo─ż┼łovanie elitn├Żch ko┼ż├ş. Oper├ícia Void Edge, ktor├í m├í by┼ą uveden├í na trh v najbli┼ż┼í├şch t├Ż┼żd┼łoch, predstav├ş elitn├ę s├║pravy pre Ash a Caveira. Elitn├í s├║prava Tomb Raider Ash bude pre oper├ítora tretia. Prv├Żm z nich bude zv├Ązok Mave-Le├úo od Caveiry.

Ke─Ć┼że s├║bor el├şt Zofia e┼íte mus├ş by┼ą Ubisoftom ofici├ílne vyhl├ísen├Ż, je ┼ąa┼żk├ę ur─Źi┼ą o─Źak├ívan├ę okno vydania. Ak v┼íak bud├║ ma┼ą minul├ę trendy nie─Źo v ├║mysle, predpokladajte, ┼że nov├Ż bal├şk kozmetick├Żch v├Żrobkov sa nespust├ş do konca oper├ície Void Edge.