Quibi, denn├şk s┼ąahovania aplik├íci├ş: ─îo je to?

├Ü┼żasn├Ż ├║spech, ktor├Ż v├Żvoj├íri platformy sami nikdy neo─Źak├ívali: Quibi Realita pri┼íla Denn├şk s┼ąahovania aplik├íci├ş Za p├ír hod├şn. ─îo presne je nov├í platforma pre mal├ę video? Tu je to vysvetlen├ę.

Kuibi: ─îo to je a na ─Źo je?

Zhruba m├┤┼żeme definova┼ą Quibi A. Netflix vo verzii ÔÇ×fast foodÔÇť, Je to vlastne platforma na streamovanie videoobsahu, ale je ve─żmi, ve─żmi kr├ítka. Vhodn├ę klipy, ke─Ć m├íme pr├şklad K dispoz├şcii m├ílo ─Źasu, Ale mo┼żno to chceme urobi┼ą, preto┼że na nie─Źo ─Źak├íme. Nezn├ímy n├ípad, ─Źi je to ├║der geniality alebo nie─Źo, ─Źo ─żudia nepotrebuj├║: Aplik├ícia pre Android a iOS v skuto─Źnosti dosiahla neo─Źak├ívan├║ hist├│riu s┼ąahovania v priebehu nieko─żk├Żch dn├ş od ofici├ílneho spustenia. Je 1,7 Iba v prvom t├Ż┼żdni.

K dispoz├şcii aj na adrese TalianskoMoment├ílne nie s├║ v na┼íom jazyku k dispoz├şcii ┼żiadne klipy. Obmedzenia, v─Ćaka ktor├Żm m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia po chv├şli c├şti┼ą potrebu 90 dn├ş pou┼ż├şvania zdarmaSt├íle bud├║ musie┼ą min├║┼ą 899 ÔéČ mesa─Źne Aby bolo mo┼żn├ę pou┼żi┼ą alebo 499 USD (USA a Kanada), reklama v┼íak mus├ş by┼ą tie┼ż odoslan├í.

Ak sa v┼íak chcete pok├║si┼ą zisti┼ą, ─Źo pon├║kate, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą bezplatn├ę sk├║┼íobn├ę obdobie a okam┼żite v├ím pripomen├║┼ą, aby ste automatick├ę obnovenie zak├ízali, ak to nie je predplatn├ę, ktor├ę si chcete ponecha┼ą.

prihláška