Quibi bude vďaka veľkému úspechu pôsobiť aj v televízii

Quibi má úspech a čoskoro bude pôsobiť v televízii

Ste milovníkom domácej zábavy? Potom zbystrite pozornosť, pretože ak ste si mysleli, že s Netflixom, HBO a Disney + ste spokojní, je to preto, že ste ešte nepočuli o Quibi, novej streamovacej platforme, kde môžete sledovať exkluzívne seriály. Hoci sme pred dňami analyzovali všetko o Quibi, dnes sme sa dozvedeli, že Quibi bude čoskoro pôsobiť v televízii.

To všetko je vďaka obrovskému úspechu, ktorý má Quibi odvtedy Za prvý týždeň uvedenia na trh získal viac ako 1,7 miliónov stiahnutí, čo je niečo neuveriteľné, keď poznáme medzeru, do ktorej vstupuje, pretože ide o boj proti gigantom ako Netflix a DisneyPlus.

Prečo bol Quibi úspešný a kedy bude fungovať na všetkých Smart TV?

Prečo má Quibi úspech a kedy bude fungovať na všetkých Smart TV

Meg Whitman, výkonná riaditeľka Quibi, vysvetlila, že počas týždňa spustenia boli zvýšené počty stiahnutí prekročené, takže výsledok bol “pozitívny”, pretože analytici Quibi stanovili cieľ 1,5 miliónov stiahnutí. Navyše to povedal priemerný vek ľudí používajúcich Quibi bol 30 rokov (mladé publikum).

Quibi je k dispozícii pre Android a iPhone a má bezplatné obdobie 90 dní, niečo skvelé, ak vezmeme do úvahy, že táto aplikácia je službou, ktorá vsádza na ultrakrátky obsah s videami v dĺžke maximálne 10 minút. To znamená, že nebudete mať žiadne ospravedlnenie, aby ste túto novú platformu dôkladne otestovali a zistili, či sa vám naozaj páčila alebo nie.

Aby som ťa mal rád Quibi budete mať dve možnosti platby:

  • Mesačné predplatné s reklamou na 4, 99 eur.
  • Mesačné predplatné bez reklám na 8, 99 eur.

Whitman to tiež poznamenal 80 % ľudí, ktorí začnú program, ho dokončíSamozrejme, že to dáva zmysel s vedomím, že obsah zvyčajne trvá približne 10 minút. Okrem toho to oznámil Quibi má pôvodnú produkciu a program do novembraAk sa teda prihlásite na odber, máte sa na čo pozerať.

Quibi sa dostane do televízie skôr, ako sme si mysleli

Quibi sa dostane do televízie skôr, ako sme si mysleli

Kvôli všetkému tomuto úspechu vývojári sa ponáhľajú so všetkým, aby sprístupnili Quibi v televíziiAk chcú konkurovať Disney Plus a Netflix, musia sa aspoň zhodovať s typom platforiem, na ktorých je možné Quibi používať.

Navyše nastala chúlostivá situácia s COVID-19 veľa ľudí zostáva doma a konzumuje obsah týchto platforiem streamovanie, čo prinútilo vývojárov Quibi prehodnotiť kompatibilitu ich aplikácie s inteligentnými televízormi a operačnými systémami televízorov.

Hoci Quibi zožal obrovský úspech, nemyslite si, že ide o nového kráľa streamovania, pretože v prvom týždni spustenia Disney Plus bolo zaregistrovaných 10 miliónov používateľov a 3,2 milión stiahnutí aplikácie. Takže stále musíte dať Quibimu čas, aby zistil, ako bude držať krok v boji proti týmto obrom.

potom Ste jedným z tých, ktorí vyskúšajú Quibi alebo radšej zostanete pri Netflixe? Váš názor je pre nás dôležitý, dajte nám vedieť v komentároch.