Quarta beta Android Pie para Galaxy S8 e S8 + lançado

Beta verzia Samsungu pre Android Pie pre Android Galaxy S8 e S8 +. Väčšina beta verzií, ktoré majú svoj vlastný sklon, neobsahujú žiadny program. Väčšina problémov spojených s existenciou niektorých beta verzií.

Samsung používa a optimalizuje Android Pie pre poznámku 8 na Bulgária e na Eslováquia, na sequência da quarta versão beta no início desta Na semana. Os Galaxy S8 e S8 + também devem receber a atualização estável em breve.

Galaxy S8 aproxima-to da atualização estável to Android 9 Koláč

Softvér spoločnosti Samsung starší a starší ako softvér G950FXXU4ZSB9 e G955FXXU4ZSB9 para o Galaxy S8 e Galaxy S8 +, rešpekt. Nové verzie stavajú opravy rôznych chýb, vrátane integrácie prekážok a funkcií NFC.

Problémy súvisiace s telefonovaním môžu viesť k zvýšeniu platnosti najnovších a súčasných priemerných platieb a marcových platieb. Samsung tam abordou o erro que ocorreu quando um arquivo era movido para a memória externa. Pod zoznamom všetkých chýb, ktoré sú opravené, nie je žiadny zoznam zmien.

Súvisiace články: Tabuľky Google nemajú žiadny kontext

Aqueles žiadny program beta Galaxy S8 podem installr este último lançamento por OTA indo Optimalizácia softvéru na konfiguráciu a výber možností inštalátor. Aualização pesa 470 MB.

Popis modelu kompatibilného s modelom

  • Model: SM-G950F
  • Rozmery: 148,9 x 68,1 X 8,0 mm
  • Exibição: Super AMOLED de 5,8 “(146,5 mm)
  • CPU: Exynos 8895
  • Kamera: 12 MP, Pixel Duplo F1.7 OIS