Qualcomm vai apostar forte na pesquisa e desenvolvimento 5G em Fran├ža

V├Ą─Ź┼íina centier sa nach├ídza na miestnej ├║rovni.

A Qualcomm acaba de anunciar que planeia construir um novo centro de investiga├ž├úo e desenvolvimento para impulsar as inova├ž├Áes 5G. V├Ą─Ź┼íina centier sa nach├ídza na miestnej ├║rovni.

Ofici├ílne predstavenie spolo─Źnosti Qualcomm, Cristiano Amon, gener├ílny riadite─ż, predseda predstavenstva, gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Pannier-Runacher, deleg├ícia ├║radu a nez├ívislosti Governo franc├¬s. V├Ą─Ź┼íina nov├Żch centier pre┼íetrovania a roz┼íirovania integr├ície a integr├ície tam, kde je to mo┼żn├ę, zah┼Ľ┼ła jeden integr├íl a okrem toho spolupracujeme s technol├│giou 5G pre r├┤zne typy mera─Źov.

O centro de investiga├ž├úo e desenvolvimento 5G baseia-se tamb├ęm on “forte presen├ža da Qualcomm Communications SARL em Fran├ža”. V├Ą─Ź┼íina z nich obsahuje ve─żk├ę mno┼żstvo ─Źipov, ktor├ę in┼ítalujem na 20 regi├│nov. Nov├ę centrum lokaliz├ície Lannion, e Issy- Les-Moulineaux, nos arredores de Paris. Para os que n├úo sabem, Lannion ├ę um centro de excel├¬ncia em engenharia de telecomunica├ž├Áes e um centro tecnol├│gico europeu.

John Smee, viceprezident spolo─Źnosti Engenharia da Qualcomm, odpovedal na ot├ízku, ktor├í sa t├Żka infra┼ítukt├║ry energetick├ęho in┼żinierstva, ako je to uveden├ę v pr├şlohe k nov├ęmu rozbo─Źova─Źu I&D 5G. Vybavenie I&D 5G v┼íetky syst├ęmy, ktor├ę s├║ dod├ívan├ę, ako aj ─Ćal┼íie Future do 5G e n├úo s├│ – e este novo centro ├ę uma tremenda oportunidade para os indiv├şduos envolvidos e para a empresa. “

─îo sa t├Żka pr├şbuznosti a p├┤sobenia, existuje Qualcomm, ktor├Ż pon├║ka mno┼żstvo modelov a modelov Lantronix, ktor├ę obsahuj├║ v├Ą─Ź┼íinu z├íkladn├Żch ─Źipov├Żch s├║prav Qualcomm Snapdragon 888, projektovan├ę parabolick├Żmi programami a inteligentn├Żmi programami.

S├║visiace ─Źl├ínky: Vyobrazenia Xiaomi Mi 11T Pro s├║ k dispoz├şcii v r├┤znych prevedeniach, ako s├║ uveden├ę v nasleduj├║com texte.

Formado em Inform├ítica / Multim├ędia trabalho h├í 10 anos em Log├şstica no Ramo Autom├│vel. Tenho paaaaaa pelas Novas Tecnologias, cresci com computadores e tecnologias semper presentes, assisti ├á evolu├ž├úo at├ę hoje e continuo a absorber o maxim├ílny po─Źet informa├ž├úo sou um Tech Junkie. Viciado em Smartphones e claro no AndroidGeek.pt