Qualcomm, tu je vývojový balík, ktorý môžete využiť Amazon Alexa v bezdrôtových slúchadlách

Sada Qualcomm Smart Headset Development Kit je prvá, ktorá sa vyrába s podporou súpravy Alexa Mobile Accessory Kit, protokolu, ktorý funguje cez Bluetooth a umožňuje používateľom pripojiť slúchadlá k hlasovému asistentovi. Amazon prostredníctvom homonymnej prihlášky. Aby ste využili riešenie spoločnosti San Diego môže znížiť náklady a drasticky zrýchliť čas dodania produktu na trh; pretože výrobcovia už nemusia integrovať Alexu alebo iné hardvérové ​​komponenty.

Okrem integrácie so službami Alexa je dôležité zdôrazniť, ako vďaka technológii bude mať malý vplyv na batérie zariadení SOC Audio Bluetooth QCC5124 navrhnuté pre nízku spotrebu energie. Na druhej strane zvukovou časťou bola poverená technológia CVC, ktorá umožňuje potlačenie šumu pozadia počas hovorov. Výrobcovia budú navyše môcť využívať technológiu Qualcomm aptX HD, ktorá podporuje aktívne rušenie šumu a bezdrôtové audio s vysokým rozlíšením, ako sme uviedli v predchádzajúcom článku.

Vývojový balík – dnes k dispozícii – umožňuje vývojárom a spoločnostiam, ktoré vyrábajú zariadenia Bluetooth, ľahký prístup k tejto technológii, ktorá – predovšetkým – zahŕňa aj softvér a rad nástrojov na prispôsobenie zariadení. Odkaz na produkt ako AirPods od spoločnosti Apple, ktorý doslova vytvoril nový trh, trh plne bezdrôtových slúchadiel, ktoré môžu komunikovať s hlasovými asistentmi smartphones,

Qualcomm, tu je vývojový balík, ktorý môžete využiť Amazon Alexa v bezdrôtových slúchadlách 1

Stručne povedané, spoločnosť Qualcomm – počas samitu 4G / 5G v Hongkongu, ktorý sa koná v týchto hodinách – neskrýva túžbu ďalej rozširovať svoje podnikanie a snaží sa presadiť aj na tomto konkrétnom doplnkovom trhu. Pripravme sa na inváziu bezdrôtové slúchadlá založené na Amazon Alexa.