Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Qualcomm sa m√īŇĺe pochv√°liŇ• publikovan√≠m videa v 8 K nahran√Ĺch s Snapdragon 865

Qualcomm dost√°va hruńŹ z moci svojho nov√©ho Snapdragon 865, a preto uverejnili nov√© video, zaznamenan√© v rozl√≠Ň°en√≠ 8 kB, S vaŇ°ou novou ńćipovou sadou. A nahr√°vky s vysok√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m prestali byŇ• ńćisto exkluz√≠vne pre fotoapar√°ty s vysok√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m a teraz sa dost√°vaj√ļ aj na trh pre smartphones, nieńćo, ńćo Qualcomm objasŇąuje svoj√≠m najnovŇ°√≠m ozn√°men√≠m.

Snapdragon 865

T√Ĺmto sp√īsobom je Snapdragon 865 st√°vkou Qualcommu na podporu koncov√Ĺch zariaden√≠ najvyŇ°Ň°ej √ļrovne tohto roku, je jedn√Ĺm z prv√Ĺch smartphones nov√Ĺ Galaxy S20, ktor√© bud√ļ sprev√°dzaŇ• ńŹalŇ°ie zariadenia, ako napr√≠klad najnovŇ°√≠ produkt ZTE Axon 10s Pro.

Jednou z hlavn√Ĺch funkci√≠ tejto novej americkej spolońćnosti SoC je nahr√°vka v rozl√≠Ň°en√≠ 8 kB, ńćo bude moŇĺn√© vńŹaka ISP Spectra 480 integrovan√Ĺ, ktor√Ĺ dok√°Ňĺe spracovaŇ• aŇĺ 2 gigapixelov za sekundu, Teoreticky by ńćip bol schopn√Ĺ zachytiŇ• 200 MP fotografie pri s√ļńćasnom zachyt√°van√≠ videa s rozl√≠Ň°en√≠m 4K HDR. To vŇ°etko je zrejm√© na videu umiestnenom pod t√Ĺmito linkami, ktor√© podńĺa Qualcomm bolo zachyten√© prototypom smartf√≥nu, ktor√Ĺ mal senzor Sony IMX586 48 MP,

prostredníctvom: GSMArena