Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pýtali sme sa, povedali ste nám: Ste ochotní zaplatiť za „dokonalé“ hodinky OS Wear

Suunto 7 skontrolujte ciferník hodiniek na zápästí 1

Zdá sa, že spoločnosti zavádzajú špičkové inteligentné hodinky Wear OS vľavo a vpravo. Začiatkom roka spoločnosť Suunto uviedla na trh 500 dolárov Suunto 7, jeho prvé skutočné inteligentné hodinky a jeden z najlepších hodiniek Wear OS, ktoré si môžete kúpiť práve teraz.

Montblanc a Tag Heuer teraz zavádzajú nové, super drahé inteligentné hodinky Wear OS. Summit v Montblanc 2 Plus náklady $1, 170, zatiaľ čo nové inteligentné hodinky značky Heuer Connected idú za neuveriteľných $1800.

To nás prinútilo premýšľať. Ak spoločnosť vyrobila inteligentné hodinky Wear OS, pre ktoré bolo perfektné vy, koľko by si za to zaplatil? Nehovorím o žiadnych kompromisoch a o každej jednotlivej funkcii, ktorú chcete na smartwatch, ale používa systém Wear OS. Minulý týždeň sme sa vás opýtali, koľko by ste boli ochotní zaplatiť a výsledky sú veľmi zaujímavé.

Koľko by ste zaplatili za hodinky Ultra Ultra Wear?

výsledok

Z takmer 2Celkový počet hlasov, 64% Android Authority čitatelia uviedli, že stále platia iba „priemernú“ sumu peňazí za perfektné inteligentné hodinky Wear OS: od 100 do 300 USD.

29.5% voličov uviedlo, že za perfektné hodinky Wear OS zaplatia oveľa viac. 27.2% by zaplatilo niekde medzi 300 a $ $1, 000, zatiaľ čo 2,3% voličov uviedlo, že zaplatia cez $1000.

A konečne, 6,5% voličov by za perfektné zariadenie Wear OS neplatilo žiadnu sumu.

Viac príspevkov o smartwatches

Tu je to, čo ste mali povedať

Tu je niekoľko najlepších komentárov z prieskumu z minulého týždňa, v ktorom sa vysvetľuje, prečo hlasovali tak, ako to robili:

  • Monk: Chcel by som ísť až na 500 … Dobrá batéria, robustná. Nie je to meno značky za hovor, ale nie nejaký knock off startup spoločnosť. Musí fungovať s akýmkoľvek telefónom s Androidom. Mám telefón, takže nepotrebujem 3g 4g alebo 5g … Možno dosť dát na to, aby som mohol robiť texty, keď som mimo svojho telefónu, ale nemusím pozerať videá alebo čokoľvek. Chcem srdcový rytmus a senzor 02. Sledovanie spánku, ktoré funguje dobre. Ďalší lekársky zázrak, ktorý sa ešte neurobil. Pripomienky, ktoré sa ľahko používajú (hádajte asistenta hornej línie, ktorý nepotrebuje údaje na vykonávanie väčšiny úloh) Z hľadiska dizajnu dostatočne tenký, aby sa necítil objemný. Okrúhly povrch bez plochej pneumatiky. Dvojitá obrazovka pre nízku spotrebu energie. Nový dizajn, v ktorom gombíky nie sú veľké, takže ich môžete pohodlne nosiť na zápästí bez toho, aby ste ich omylom tlačili. Pohodlná skupina, ktorú si nemusíte kupovať na trhu s náhradnými dielmi a dúfate v to najlepšie. Potom namiesto toho, aby sme navrhli nový pixel s možno niektorými ľuďmi, ako napríklad sol, ale namiesto toho hodte tento R / D do OS a nechajte ho
  • DBS: WearOS je sh * tshow. Nepokladané, nedokončené, nepodporované. Zdá sa, že na to zabudla dokonca aj spoločnosť Google. Kúpil by som si teda niečo nad 100 €. Len keby hodinky boli pod 100 €, považoval by som to. Pretože pre to neexistuje žiadna možnosť … Možnosť 1 to je.
  • jdrch: Ja by som si ich nekúpil, nie preto, že „nenávidím Wear OS“ (LMAO wat), ale preto, že sa neplánujem kúpiť ďalšie zariadenie, ktoré je potrebné nabíjať. Už všade rockujem náhlavnú súpravu Bluetooth, telefón a záložnú energetickú banku. Nepotrebujete štvrté miesto.
  • Lee: Zo svojich hodiniek som odstránil platbu Google z dôvodu neustálej nejednotnosti o tom, že ide o to, kde presne na termináli sa spája, alebo o rozhodnutí ukončiť alebo zmraziť priamo v mieste platby. Inteligentný prsteň bezchybne funguje a nevyžaduje žiadne nabíjanie. Ak nemáte hodinky so samotným nabíjaním, nestojí to za to, stále môžete mať pomocníka Google prostredníctvom slúchadiel.
  • mejustsayin: Mám výstroj s2 classic. sú to takmer ideálne hodinky. perfektné inteligentné hodinky pre mňa sú malé, prijímajú telefonické upozornenia, dokážu uskutočňovať platby (radšej samsungové platby) a nemajú všetky funkcie sledovania stavu. Bude chvíľu, kým budem na trhu s novými hodinkami. Nevidím každých pár rokov získať nové hodinky za súčasné ceny. keď som na trhu, bude sa brať ohľad na opotrebenie a zaplatím, aby som dostal, čo chcem a potrebujem – v primeranom rozsahu.
  • žiadna: Ak má štvorcovú obrazovku a nie je vyrobená spoločnosťou Samsung, kúpim ju …
  • Chris Jewell: Kúpil som si Montblanc Summit 2 pred rokom asi za 950 dolárov. Ide o to, že zaplatíte ďalšie doláre, pretože získate kvalitný hodinový program, pokiaľ ide o hardvér a estetiku. Napríklad je prakticky odolný proti poškriabaniu a kožený remienok stále vyzerá dobre. Je to nádherné hodinky a mám veľa komplimentov. Viem, že WearOS má zlú povesť, ale podľa môjho názoru je super rýchly a pohotový. Batéria vydrží pri bežnom používaní asi 16 hodín, čo nie je hviezdne, ale s tým som v poriadku. Ja to viem 5 o niekoľko rokov bude softvér pravdepodobne zastaraný a batéria sa bude zhoršovať, ale dúfam, že tieto veci bude možné opraviť. Ak nie, som stále spokojný s mojím nákupom.
  • Harry Knuckles: Môj fitbit versa 2 je úžasné a stojí iba 180 dolárov. Nákup „luxusnej“ technológie je ako mávanie vlajkou a hovorí, že som hlúpy.
  • funkpod: Odložil som možnosť 300 až 1 000 dolárov len preto, že som videl minúť 350 alebo 400 dolárov. Ak je to ako Apple Watch kvalita, potom áno, zaplatil by som toľko. Ale nie $ 1k.

To je za tento týždeň. Ako vždy, ďakujeme za hlasovanie, ďakujeme za komentáre a nezabudnite nám oznámiť, čo si myslíte o výsledkoch nižšie!