Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PUBG zavádza do hry nový rad pravidiel

PUBG zavádza do hry nový rad pravidiel 1

Na bojiskách PlayerUnknown's Battlegrounds sa nachádza nový Ranked Ruleet, ktorý bol pridaný ako súčasť kariet Labs. Toto ohlasuje hru v hodnotenom konkurenčnom režime. Tento režim použije zariadenie na dokončenie pravidiel, ktoré bude mať hra v konkurenčnom režime. Devs v podstate žiadajú hráčov, aby pomohli zistiť správny súbor pravidiel. Pravidlá sa počas testovacieho obdobia potenciálne zmenia, aby sa optimalizovali.

Súčasný súbor pravidiel je zjavne kombináciou medzi príležitostnými a esportmi používanými na turnajoch. V blogu som sa zmienil: „Pravidlo, ako je táto, potrebuje spätnú väzbu, tak ako náš predchádzajúci test založený na hodnotení zručností, sa snažili PUBG LABS získať čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.“

"Počas tohto testu LABS dobre analyzujte údaje a vašu spätnú väzbu, aby ste lepšie porozumeli tomu, čo si naši hráči užívajú, a podľa toho upravíme pravidlá pred tým, ako ich začneme zverejňovať."

Spätná väzba z tohto testu nám pomôže určiť, či je to správne pre náš nadchádzajúci konkurenčný režim alebo či musíme urobiť nejaké úpravy, uzavrel tím, takže nezabudnite sa podeliť o svoje názory na to, čo robíte a nepáčia sa. Aj keď neboli celkom pripravení ponoriť sa do špecifík nadchádzajúceho konkurenčného režimu, v nasledujúcich mesiacoch dajte pozor na ďalšie oznámenie s ďalšími podrobnosťami.

Podujatie sa bude konať od marca 6 a bude pokračovať do marca 9, Blog tiež uvádza, že za tento test hráči nezískajú BP alebo Survivor Pass XP za zápasy Ranked Ruleset, pretože sú v LABS. Ranked Ruleet bude k dispozícii v časti LABS ponuky počas časového obdobia. Pre ľahký prístup majú hráči prístup k banneru LABS nad tlačidlom Štart.