PUBG Mobile vydáva video ukazujúce, ako sa vysporiadajú s hackermi

V├Żvoj├íri PUBG Mobile Tencent Games u┼ż dlho viedli vojnu proti hackerom a podvodn├şkom. Pravidelne vyd├íva vlny z├íkazov hr├í─Źov, ktor├ş v hre podv├ídzali. A teraz v novom videu spolo─Źnos┼ą ukazuje, ako sa rozhoduj├║ a robia z├íkazy podvodn├şkov. Aj ke─Ć to rob├ş dos┼ą dramatick├Żm sp├┤sobom. Video dramatizuje cel├Ż proces prij├şmania spr├ívy a proces overovania, ─Źi hr├í─Ź skuto─Źne podv├ídza.

Video sa za─Ź├şna hovoren├şm o osobe, ktorej bolo zak├ízan├ę zab├şja┼ą hr├í─Źov, ktor├Żch naozaj nebolo mo┼żn├ę vidie┼ą. ─Äalej ukazuje, ako bola t├íto osoba zak├ízan├í a prv├í obrann├í l├şnia sa zjavne naz├Żva bezpe─Źnostn├Ż obrann├Ż syst├ęm. T├Żm sa automaticky monitoruj├║ v┼íetky ├║daje v hre. Dotknut├Ż hr├í─Ź teraz nemal v protokole hr├í─Źa ┼żiadne anom├ílie. Av┼íak ma┼ą spr├ívy od nieko─żk├Żch ─Ćal┼í├şch hr├í─Źov je obrovsk├í ─Źerven├í vlajka. Ak sa v┼íak pou┼żije nov├í met├│da podv├ídzania, devs zrejme m├┤┼żu odvodi┼ą video d├┤kazy. Aj ke─Ć hacker na za─Źiatku hry hacky nepou┼ż├şval a po─Źas posledn├Żch nieko─żk├Żch min├║t hry prepol svoje zariadenie tak, aby hacklo na inom zariaden├ş.

Video dokonca uv├ídza, ┼że ak je zak├ízanou osobou n├ív├Ązec na vysokej ├║rovni, maj├║ devs zvy─Źajne dostatok d├┤kazov o tak├Żchto krokoch. A ┼żiadne mno┼żstvo pr├şspevkov od tejto osoby alebo hackera v komunitn├Żch rad├ích by nezmenilo ich rozhodnutie. V├Żvoj├írsky t├şm sa zmienil o tom, ┼że zachovanie spravodlivosti v hre, ak je pre nich prvorad├ę.

<img class = "lazy lazy-hidden" data-lazy-type = "iframe" src = "http://www.bgr.in/"alt =" "/>

Toto video prich├ídza pred zaveden├şm syst├ęmu opakovan├ęho prehr├ívania smrti. Devs s├║ nastaven├ę na predstavenie tejto funkcie s ─Ćal┼íou aktualiz├íciou. T├║to funkciu teraz potvrdili devs v a tweet na hlavnej rukov├Ąti PUBG Mobile. Pom├┤┼że to hr├í─Źom pochopi┼ą, ─Źi ich hacker zabil.