Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PUBG Mobile ponúka balík Holi 2020 pre 10 UC: Všetko, čo potrebujete vedieť o slávnostnej ponuke

Spoločnosť PUBG Mobile oznámila nový balík Holi 2020 pre komunitu. Balíček je k dispozícii za bezkonkurenčnú cenu 10 UC. Balíček, ktorý je k dispozícii do 14. marca 2020, je súčasťou PUBG Mobile Holi Event. Počas tejto akcie populárna hra ponúka pre svoju komunitu exkluzívne sviatočné balíčky. Balíček je k dispozícii pre 10 UC a je obmedzený na 1 nákup parku za deň. Tento balík Holi sa dodáva nabitý 8 UC, šrot z kupónu Classic Crate a 5 fragmenty striebra.

Počas tejto ponuky, tí, ktorí si zakúpia balík Holi päťkrát, dostanú odmenu za jednu zaručenú trvalú položku. To je mimo 9 dostupné možnosti a vybrané náhodne. Holi Bundle 2020 je v súčasnosti v predaji a bude k dispozícii do 14. marca 2020. Medzi zaručené stále položky patrí Angry Teddy Suit, Unicorn Set, Neon-AWM Skin a Royal Pass Discount Poukážka atď. vyhlásenia.

Udalosti PUBG Mobile Holi: Všetko, čo potrebujete vedieť

Spoločnosť PUBG Mobile organizuje od marca podujatia zamerané na holi 42020 na svojej platforme. Od marca 4 do 11. marca sa hráči PUBG Mobile budú môcť zúčastniť troch herných podujatí. Hlavnou myšlienkou je, že hráči môžu zbierať predmety gulal a hry. Sú tu tri podujatia s názvom Holi Festival: Colorful Party, kde hráči môžu zbierať gulal za zápasy, ktoré sa hrajú bez ohľadu na režim.

pubg mobile, pubg, pubg mobile holi event, festival pubg mobile holi

Druhou udalosťou je Holi Festival: Happy Moment, kde hráči môžu každý deň vyhrávať odmeny tým, že strávia v hre určitý čas. Hráči môžu v hre stráviť celkom päť minút, aby vyhráli Blue Glider Trail X2. Strávením celkom 10 minút v hre môžete vyhrať Parachute Trail (Green) X2 a strávením celkom 20 minút v hre vám pomôže vyhrať 3x Gulal.

V neposlednom rade je to fáza vykúpenia, nazývaná tiež ako festival Holi: vykúpenie Gulal. Medzi ďalšie udalosti patrí Vyhrajte oblečenie a Holi Festival: Big Spender. Udalosti sú pre PUBG Mobile šikovným spôsobom, ako udržať svojich hráčov v hre. Zostáva najobľúbenejšou hrou v krajine a vďaka tejto personalizácii sa hráčom vyplatí držať sa. Hra nedávno získala obrovskú aktualizáciu a teraz je farebná.