Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PUBG Mobile Lite prináša špeciálnu udalosť pre Deň žien a predstavuje šťastné roztočenie

PUBG Mobile Lite prináša špeciálnu udalosť pre Deň žien a predstavuje šťastné roztočenie 1

PUBG Corp, vývojár populárnej hry PUBG Mobile, práve uviedol na trh nový obsah pre PUBG Mobile Lite. V rámci nového obsahu spoločnosť prináša novú špeciálnu udalosť Womens Day a šťastnú rotáciu. Hráči majú v súčasnosti prístup k obom novým udalostiam v hre. PUBG Corp tvrdí, že používatelia môžu komunikovať s oboma udalosťami, aby si ich mohli ešte viac vychutnať a zároveň získať vzrušujúce oblečenie, doplnky a ďalšie. Ďalej dodáva, že spoločnosť PUBG Corp naďalej pracuje na tom, aby hra a rozhranie boli príťažlivejšie. Táto nová udalosť je tu na oslavu ženstva. Pozrime sa bližšie na obe nové udalosti.

PUBG Mobile Lite prináša dve špeciálne udalosti; podrobnosti

Po prvé, umožňuje hovoriť o špeciálnej udalosti Womens Day. Spoločnosť objasnila, že táto udalosť bude k dispozícii do marca 8, 2020. PUBG Corp dodal, že táto vlastná udalosť ponúkne používateľom šancu zúčastniť sa exkluzívnej udalosti. V rámci akcie môžu používatelia získať hracie kytice alebo vymeniť kytice za odmenu. Vývojári tiež pridali denné misie ako súčasť podujatia pre hráčov. Pri bližšom pohľade si hráči môžu tiež vymieňať kytice, aby sa kvalifikovali na exkluzívnu udalosť. Druhou udalosťou je šťastie, že hráči môžu získať ďalšiu šancu získať rýchle odmeny.

Sledujte: Motorola RAZR First Look

V rámci druhého podujatia majú hráči PUBG Mobile Lite prístup k tejto udalosti od 5. marca do 25. marca 2020. Štastie bude fungovať aj ako šťastná pokladnica. Používatelia budú musieť pri prvom žrebovaní dňa zaplatiť 10 bitiek na mince (BC). Hráči môžu tiež využiť rotáciu viackrát na získanie odmeny.

Je tiež potrebné poznamenať, že výmenný obchod sa tiež zastaví spolu s udalosťou. Uistite sa teda, že niečo získate a urobíte niečo z šťastného roztočenia. Toto oznámenie prichádza niekoľko dní po jeho zverejnení spoločnosťou PUBG Mobile 0.17.0 verzia.