Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PUBG Mobile: K dispozícii je zľava 200 Rs na sezónu Royale Pass 12

PUBG Mobile: K dispozícii je zľava 200 Rs na sezónu Royale Pass 12 1

Spoločnosť Google z času na čas ponúkla hráčom so smartfónom Rs 200 kupón pre smartfónyPUBG Mobileako kreditný kupón na použitie v hre. Táto ponuka je už krátko k dispozícii a používatelia ju môžu nájsť Google Play Store hlavné menu alebo v sekcii odmeny. Kupón má hodnotu 200 Rs a môže sa použiť v samotnej hre na Royale Pass Season 12. Hráči budú musieť kupón využiť v Google Play Store najskôr a potom spustite hru, aby ste ju využili.

Teraz, totoPUBG MobileKredit vo výške 200 R kupónov môže byť využitý pri nákupoch v samotnej hre a tieto zahŕňajú všetky transakcie, ktoré si vyžadujú reálnu menu. Kritériá pre to, aby bol kupón platný na použitie, sú však také, že používatelia kupujú UC za minimálne množstvo Rs 350. Hráči ich môžu používať pri nákupe UC a počas transakcie budú vyzvaní na použitie kupónu. Akonáhle je kupón využil v Google Play Store platí to iba pre používateľov do 29. marca. Keďže je minimálna požiadavka na nákup kupónu, je potrebné, aby ste s ním kúpili Royal Pass Season 12.

Nová mobilná aktualizácia PUBG 0.17.0 je teraz živý. Nová aktualizácia oslavuje druhé výročie zábavným parkovým režimom v klasickom Erangeli. TheRoyale Pass Season 12 sa volá 2gether Hráme! a má prísť v marci 9, Okrem toho je tu nový arktický režim, nová zbraň DBS Shotgun, AirDrop, nový arkádový režim, režim Death Replay a režim Colobrlind.

Aktualizácia PUBG pre mobil 0.17.0 aktualizácia je teraz aktívna a nedošlo k žiadnym prestojom. Aktualizácia zrejme vyžaduje približne celkom 10,69 GB úložného priestoru v systéme Android a 1.95 GB úložného priestoru v systéme iOS. Hráči, ktorí sa aktualizujú beforeMarch 6 dostane 50 strieborných,2, 888 BP a 3 deň výročia Pan Skin. Ide o nový obsah prichádzajúci v klasickom režime, ktorý zahŕňa režim zábavného parku Erangel, ktorý prichádza na 12. marec.