Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PUBG Corp, CD Projekt Red sa nez├║─Źastn├ş PAX East kv├┤li vypuknutiu koronav├şrusu

Spolo─Źnosti PUBG Corp a CD Projekt Red boli pridan├ę do zoznamu zru┼íen├ş pre PAX East, ktor├ę bolo napl├ínovan├ę na 27. febru├íra v Bostone. Prv├Ż z nich sa ob├íva koronav├şrusu z d├┤vodu zru┼íenia ich ├║─Źasti na podujat├ş. Komunika─Źn├Ż vodca CD Projekt Red, Stephanie Bayerov├í, ├║dajne uviedla ten ist├Ż d├┤vod presko─Źenia na PAX East prostredn├şctvom tweetu, ktor├Ż bol odvtedy odstr├ínen├Ż. Stephanie uviedla, ┼że sa s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou z├║─Źastn├ş konferencie Game Developers Conference (GDC) napl├ínovanej na 16. marca v San Franciscu.

Spolo─Źnos┼ą PrimaGames dostala e-mail od spolo─Źnosti PUBG Corp t├Żkaj├║cej sa zru┼íenia pre PAX East a GDC 2020. ÔÇ×V aktualiz├ícii z ned├ívneho pozvania sa spolo─Źnos┼ą PUBG Corporation rozhodla zru┼íi┼ą svoju pr├ştomnos┼ą v PAX, ako aj v GDC 2020 z d├┤vodu pokra─Źuj├║ceho ┼í├şrenia koronav├şrusu. , Bohu┼żia─ż to znamen├í, ┼że tento piatok nebudeme hos┼ąova┼ą pl├ínovan├║ ┼í┼ąastn├║ hodinu v Rosa Mexicano, ÔÇť─Ź├ştala sa spr├íva. Dodal, ┼że spolo─Źnos┼ą PUBG Corp prepl├ínuje nadch├ídzaj├║cu udalos┼ą ÔÇ×akon├íhle je koronav├şrus pod kontrolou a n├ívratnos┼ą cesty sa vr├íti do norm├íluÔÇť.

Stephanie Bayer, ktor├í je ved├║cou komunik├ície NA na CD Projekt Red, sa ujala Twitter a zdie─żala, ┼że jej t├şm nebude pr├ştomn├Ż na PAX East. Potom objasnila, ┼że ├║─Źas┼ą CDPR na udalosti bola napl├ínovan├í ako ÔÇ×v├Ą─Ź┼íia z├íbava a vis├ş oproti ofici├ílnemu biz.ÔÇť V odpovedi na ot├ízku t├Żkaj├║cu sa prezent├ície CyberPunk na PAX Stephanie odhalila, ┼że CDPR nepl├ínuje uk├íza┼ą CyberPunk na udalosti, a malo to by┼ą v├Ą─Ź┼íinou zamestnanci CDPR. Aj ke─Ć komunika─Źn├Ż ved├║ci neuviedol d├┤vod zru┼íenia, GameSpot uviedol, ┼że jeden z Bauerov├Żch tweetov potvrdil, ┼że koronav├şrus je d├┤vodom, pre─Źo sa nez├║─Źastnili. Tento tweet bol teraz odstr├ínen├Ż.

Thatgamecompany, nez├ívisl├Ż americk├Ż v├Żvoj├ír videohier, tie┼ż ozn├ímil prostredn├şctvom svojho Twitter zvl├ídnu┼ą, ┼że sa nebude z├║─Źast┼łova┼ą PAX v├Żchod kv├┤li koronav├şrusu.

PUBG Corp, CD Projekt Red a Thatgamecompany sa pripojili k spolo─Źnostiam Sony, Square Enix, Capcom a ─Ćal┼í├şm spolo─Źnostiam, ktor├ę sa rozhodli pre PAX East.