pTron Bassbuds skuto─Źne bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í dostupn├ę so z─żavou 60%

pTron Bassbuds skuto─Źne bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í so z─żavou 60%

pTron Bassbuds skuto─Źne bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í so z─żavou 60% & nbsp

Hlavn├ę body

  • Tieto bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í so vstavan├Żm mikrof├│nom zais┼ąuj├║ spr├ívu hudby a hovorov bez pou┼żitia r├║k, sta─Ź├ş stla─Źi┼ą multifunk─Źn├ę tla─Źidl├í (MFB) na u┼íiach.
  • Sl├║chadl├í PTron Bassbuds s├║ vybaven├ę najnov┼íou bezdr├┤tovou technol├│giou a ─Źipovou sadou, ktor├í umo┼ż┼łuje sl├║chadl├ím pren├í┼ía┼ą bezstratov├║ kvalitu zvuku

Je to op├Ą┼ą ─Źas d┼ła! Dnes m├íme p├ír skuto─Źne bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel, ktor├ę s├║ moment├ílne k dispoz├şcii Amazon Indie. Sl├║chadl├í sa naz├Żvaj├║ bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í pTron Bassbud TWS Bluetooth. Basy s├║ dostupn├ę na Rs 999 namiesto registrovan├ęho MRP, ktor├Żm je Rs 2, 499.

Tieto bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í so vstavan├Żm mikrof├│nom zais┼ąuj├║ spr├ívu hudby a hovorov bez pou┼żitia r├║k, sta─Ź├ş stla─Źi┼ą multifunk─Źn├ę tla─Źidl├í (MFB) na u┼íiach. Sl├║chadl├í PTron Bassbuds s├║ vybaven├ę najnov┼íou bezdr├┤tovou technol├│giou a ─Źipovou sadou, ktor├í umo┼ż┼łuje sl├║chadl├ím pren├í┼ía┼ą bezstratov├║ kvalitu zvuku.

Sl├║chadl├í prich├ídzaj├║ s najnov┼íou technol├│giou Bluetooth 5,0 Technol├│gia poskytuje stabiln├ę pripojenie, r├Żchlej┼íie sp├írovanie a ni┼ż┼íiu spotrebu energie, podporuje tie┼ż du├ílne stereof├│nne volanie, sta─Ź├ş nabi┼ą sl├║chadl├í Bluetooth ├║plne a potom v├ís ohromia svoj├şm v├Żkonom.

Bassbuds prich├ídza s inovat├şvnym akustick├Żm dizajnom a vysoko kvalitn├Żm stereof├│nnym zvukom HiFi. Sl├║chadl├í Bluetooth poskytuj├║ ─Źist├║ a vysokofrekven─Źn├║ odozvu a tie┼ż basy bez skreslenia z mnoh├Żch ┼ż├ínrov.

S├║ to tie┼ż bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í PTron Bassbuds, ktor├ę zais┼ąuj├║ presn├ę a ni─Ź├şm neru┼íen├ę pripojenie do vzdialenosti 10 metrov. Okam┼żite sa pripoja k v├í┼ímu Apple iPhone, iPad, Mac, smartf├│ny a tablety so syst├ęmom Android. Pokia─ż ide o v├Żdr┼ż bat├ęrie, Bassbuds prich├ídza s neuverite─żnou v├Żdr┼żou 100 hod├şn. Samotn├ę sl├║chadl├í sa nab├şjaj├║ prostredn├şctvom 400mAh bat├ęrie vo vn├║tri puzdra.