Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PSVR Čierny piatok obchod: PlayStation VR mega pack znížená Amazon

Amazon v rámci predaja Čierneho piatku znížila cenu Sony PlayStation VR Mega Pack, čím znížila náklady na náhlavnú súpravu a päť hier na 209,99 GBP.

Táto úspora znamená zníženie 90 GBP z odporúčanej maloobchodnej ceny 299,99 GBP, aj keď v skutočnosti Amazon predáva rovnaké balenie za 285,68 GBP až donedávna. Napriek tomu je to stále lákavá dohoda o balíku virtuálnej reality.

Kúp teraz od Amazon


Prvá vec, ktorú treba poznamenať, je, že balík neprichádza s PS4. Aby ste využili čokoľvek v krabici, ktorá obsahuje náhlavnú súpravu a kameru PSVR a sadu piatich hier, budete potrebovať jednu z nich.

Sú to: Resident Evil 7, Skyrim VR, Astro Bot: Rescue Mission, Everybody's Golf VR a PlayStation VR Worlds. Ten je vlastne zbierka menších zážitkov s VR, takže existuje veľa rôznych možností na testovanie hier VR.

Z hier, obaja Resident Evil 7 a Skyrim VR sú vynikajúce tituly, ktoré ponúkajú hrôzy a dobrodružstvá. Golf VR každého je tiež zábavný, ak máte náladu na niečo trochu menej intenzívne.

Samotný systém PSVR je náhlavnou súpravou VR s vynikajúcou hodnotou. „Rozlíšenie stranou stranou, PSVR je fantastický headset s VR, ktorý má skvelú zostavu hier a má vynikajúcu hodnotu za peniaze,“ napísal Alan Martin vo svojej päťhviezdičkovej recenzii. „Je jednoduché nastaviť ho a mimoriadne ľahko ovládať. Skutočnosť, že ho môžete pripojiť iba k existujúcemu PS4, PS4 Slim alebo PS4 Pro, len robí tento produkt atraktívnejším.“

Ak nakupujete pre náhlavnú súpravu VR, vybrali sme to najlepšie na trhu v tomto praktickom spustení. Na tejto stránke nájdete tiež podrobnosti o tom, čo treba hľadať pri nákupe systému virtuálnej reality. Ak chcete získať viac obchodov s čiernym piatkom, choďte na našu špecializovanú stránku s tým najlepším z výhodnej bonanzy.

Kúp teraz od Amazon