PSVita News: Súhrn stavu CBPS – Mnoho vydaní pre Vita, predstavenie CBPSDB spolu so pokusmi použiť port Vita Mystery Port a Micro USB port Slim na externé ukladanie!

Napriek tomu, že hra PlayStation Vita nie je komerčným úspechom a len dostáva definitívne natívne hacky 4 Roky po svojom vydaní sa tento článok zameria na to, čo bolo predstavené počas sobotného toku CBPS, ktorý určite zahrnie niečo, čo vzbudí záujem všetkých majiteľov Vita!

Pohľad na homebrew, plugin a herné mod vydanie

Členovia tímu CBPS sa pomenovali vydaním rôznych častí homebrewu a doplnkov vrátane SharpScale, Music Premium a BGFTP okrem iného sa niektorí členovia dostávajú aj do hry na modding. V rámci štátu CBPS tím naďalej prispieva na scénu Vita rozmanitým zoznamom oznámení o prepustení, ktoré zahŕňajú:

 • Aktualizovaná verzia doplnku udcd_uvc spoločnosti Xerpi, ktorý umožňuje jednému prúdu obrazovky obrazovky Vita cez USB na 1280 × 720 (720p) @ 30FPS, čo umožňuje hry, ako napríklad Catherine: Celé telo, ktoré majú režimy HD, aby si ich mohli plne vychutnať!
  PSVita News: Súhrn stavu CBPS - Mnoho vydaní pre Vita, predstavenie CBPSDB spolu so pokusmi použiť port Vita Mystery Port a Micro USB port Slim na externé ukladanie! 1

  Osoba 4 Golden je jedným z najobľúbenejších titulov na PSVita a jeden si ho čoskoro bude môcť vychutnať v HD alebo Full HD!

  • To sa podarilo prostredníctvom práce s kevavírusom ktoré Xerpi prijal do „hlavnej“ vetvy svojho doplnku, čo znamená, že pravdepodobne čoskoro uvidíme oficiálnu aktualizáciu udcd_uvc!
 • Osoba 4 Oprava Golden HD umožňuje vykreslenie hry s rozlíšením 720p a 1080p
  • Zdá sa, že tento bol prepustený
 • Kogreova hora čo je stolová hra, ktorá podporuje 2-4 hráči
 • DePlayEnabler ktorý umožňuje režimu ladenia videa, ktorý umožňuje prehrávanie bežných videosúborov, napríklad súborov „mp4“, bez ich importovania prostredníctvom QCMA a prístupu k súborom odkiaľkoľvek pomocou prehľadávania systému súborov s oddielmi, ako je napríklad ux0.
 • Trophy Shot, doplnok, ktorý urobí snímku obrazovky vždy, keď dostanete trofej
 • Magic Automatic Fake User Input, doplnok, ktorý vám umožní nahrávať a prehrávať vstupné sekvencie

  • Mohlo by to potenciálne umožniť zvýšenie rýchlosti asistovanej rýchlosti na konzole!
 • Viac vlastných DLC pre Superbeat XONiC Extended ktoré zahŕňajú 20 PlayStation 4 Skladby DLC a 10 exkluzívnych skladieb

  PSVita News: Súhrn stavu CBPS - Mnoho vydaní pre Vita, predstavenie CBPSDB spolu so pokusmi použiť port Vita Mystery Port a Micro USB port Slim na externé ukladanie! 2

  S DolceSDK môžete natívne dialógové okná používať v homebrejských aplikáciách!

 • EmergencyMount, doplnok jadra, ktorý poskytuje ochranu mäkkých tehál tým, že vám umožňuje pripojiť oddiely, ak počas spúšťania stlačíte tlačidlo trojuholníka

  • Tento doplnok poskytuje ochranu pred zneužitím doplnkov, ale ak si neporiadok s nízkoúrovňovými vecami, ako je enso_ex, pravdepodobne nebude schopný pomôcť
 • Zvuk bielej topánky čo je doplnok, ktorý umožňuje prehrávať súbor WAV, zatiaľ čo vaša konzola spúšťa systém podobne ako spúšťací zvuk v počítačoch
 • Super Stoner 420 a pripravovanú hru podobnú asteroidom od @realusagichan
 • DolceSDK, port VitaSDK, ktorý prichádza s rôznymi vylepšeniami, pričom CommonDialogs je jedným z najvýznamnejších, pretože umožňuje natívne dialógové okná PSVita v homebrejčine
 • Pracuje sa aj na prístave do Vita OpenFNaF čo je WIP re-implementácia prvých troch Five Nights na Freddyho hrách
  • Na samotnom OpenFNaF je stále potrebné veľa práce, takže za to neboli vydané žiadne ETA!
 • ScoreHax bol tiež oznámený, čo je plugin, ktorý umožňuje vložiť svoje vlastné hodnoty do online výsledkových skóre

Tím CBPS predstavuje CBPSDB a snahu využiť tajomný port Vita 1000 a Slimov port micro USB!

Tím CBPS, ktorý sa zameriava z obvyklých vecí na iné oznámenia, tiež predstavil CBPSDB čo je homebrew databáze a pluginy podobné VitaDB, čo umožňuje sťahovať svoje obľúbené homebrew kus priamo z webových stránok. Aj keď nie je tak pokročilý ako VitaDB, CBPSDB je ľahší v prehliadači PSVita a umožňuje mu ľahko si stiahnuť homebrew za predpokladu, že má TheFlow’s Stiahnite si Enabler nainštalovaný doplnok – pripravuje sa klient pre PlayStation Vita, aj keď zatiaľ nebol oznámený žiadny dátum vydania.

Členovia tímu CBPS sa tiež pohrávali s tajomným portom Vita 1000 a Slimovým portom micro-USB a zdá sa, že ich úsilie sa vyplatilo. Je to tak preto, že pomocou špeciálnych káblov, ktoré sa zdajú byť úlomkami pre Vita 1000 a externým dodávaním energie, do PlayStation Vita a bolo ľahko rozpoznané a namontované cez VitaShell. Je pravdepodobné, že v budúcnosti bude zverejnené viac informácií o tomto vývoji za predpokladu, že bol predstavený.

záver

Môžete sledovať celý prúd CBPS, ktorý trval trochu viac ako 20 minút, sledovaním YouTube video prepojené nižšie alebo kliknutím na tento odkaz! Niet pochýb o tom, že budúcnosť má pre homebrew scénu v službe PlayStation Vita ďalšie skvelé veci, ale dúfame, že aj tím CBPS zaujme profesionálnejší prístup k PR, pričom ich oficiálne fórum bude krok správnym smerom, pretože sa väčšinou zameriava na zdieľanie práca tímu s malým detinstvom.

Príspevok PSVita News: Súhrn stavu CBPS – Veľa vydaní pre Vita, predstavenie CBPSDB spolu so pokusmi použiť port Vita Mystery Port a Micro USB port Slim na externé ukladanie! sa objavil prvý na Wololo.net.