Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PSO2: Aká je veľkosť inštalácie

PSO2: Aká je veľkosť inštalácie 1

Guides

Phantasy Star online 2 je konečne takmer tu a potenciálni hráči ponorujú svoje prsty do sci-fi sveta Sega plného futuristických mečov, zbraní, dinosaurov, drakov a mnoho ďalšieho. Ak ste tu, pravdepodobne sa čudujete, koľko veľkosť inštalácie je PSO2, Koniec koncov, je to stará hra s množstvom aktualizácií, takže možno budete chcieť vedieť, na čo váš pevný disk slúži.

Nainštalujte veľkosť pre Phantasy Star online 2 (PSO2)

Ako už pravdepodobne viete, v súčasnosti existujú dve verzie pre verziu NA Phantasy Star online 2 AKA PSO2: Xbox One a PC.

V súčasnosti dokážeme iba potvrdiť veľkosť inštalácie verzie Xbox One, pretože sme ešte nemali možnosť otestovať PSO2 na PC. Zatiaľ čo niektorí hráči môžu skontrolovať prostredníctvom japonskej verzie, majte na pamäti, že verzia NA pravdepodobne nebude 1:1 rovnako ako japonská verzia PSO2, takže sa nemusí zhodovať.

Veľkosť inštalácie konzoly Xbox One verzie PSO2 je 72.4 GB, To sa môže pri spustení zmeniť, ak sa pridá viac obsahu, ale malo by vám to aspoň poskytnúť predstavu o tom, pre čo je váš pevný disk vhodný.

Keď dostaneme oficiálne potvrdenie konečnej veľkosti inštalácie verzie PSO2 pre PC a ak príde deň, kedy dôjde k zmenám pre veľkosť inštalácie verzie XO One One PSO2, tento príspevok určite aktualizujeme.

To je všetko, čo potrebujete vedieť pre inštalovať veľkosť PSO2, Viac informácií o Phantasy Star Online 2, nezabudnite vyhľadať Twinfinite. Ak chcete byť pripravení ísť na ďalšiu verziu beta alebo dokonca na deň uvedenia na trh, prečítajte si našu príručku pre začiatočníkov. Veľa šťastia tam!