PSA: The Galaxy Aktualiz├ícia A70 Android 10 m├┤┼że nain┼ítalova┼ą v├í┼í telef├│n

Aj ke─Ć spolo─Źnos┼ą Samsung odviedla v posledn├Żch rokoch aktualiz├ície svojich telef├│nov relat├şvne dobr├║ pr├ícu, tentoraz sa mohla pohn├║┼ą ve─żmi r├Żchlo. ako je SamMobile Spr├ívy, aktualiz├ícia syst├ęmu Android 10 na Galaxy O telef├│ne A70, ktor├Ż sa za─Źal pou┼ż├şva┼ą minul├Ż mesiac, sa ├║dajne ni─Źia niektor├ę telef├│ny, aspo┼ł v Holandsku.

Tento probl├ęm vypl├Żva zo skuto─Źnosti, ┼że spolo─Źnos┼ą pou┼żila dva r├┤zne typy PCB na ├║pravu nab├şjania telef├│nu. Bohu┼żia─ż, zatia─ż ─Źo aktualiz├ícia syst├ęmu Android 10 od spolo─Źnosti Samsung bola spr├ívne nakonfigurovan├í pre najnov┼íiu verziu, zd├í sa, ┼że nezaobch├ídza so star┼íou PCB. V├Żsledkom je, ┼że akon├íhle je aktualiz├ícia pou┼żit├í, PCB sa nab├şja nespr├ívne a telef├│n sa odmietne spusti┼ą, preto┼że sa predpoklad├í, ┼że bat├ęria nie je nabit├í.

Najlep┼íie online vzdel├ívacie n├ístroje pre deti: ABCmouse, Reading IQ a ─Ćal┼íie

E┼íte hor┼íie, pod─ża SamMobile Reporting, neexistuje ┼żiadne softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőrie┼íenie tohto probl├ęmu. Ak d├┤jde k zasiahnutiu telef├│nu, jedin├Żm sp├┤sobom, ako sa k nemu vr├íti┼ą, je fyzick├ę nahradenie star├ęho PCB nov├Żm zariaden├şm, ─Źo je mo┼żn├ę iba v servisnom stredisku Samsung.

Zd├í sa, ┼że v s├║─Źasnosti sa spr├ívy o probl├ęmoch s├║stre─Ćuj├║ v Holandsku, ale pravdepodobne bud├║ ovplyvnen├ę aj telef├│ny v in├Żch krajin├ích. Z├ívis├ş to pravdepodobne od toho, ko─żko modelov spolo─Źnos┼ą Samsung dodala so star├Żm PCB – a kde.

V pr├şspevku sa uv├ídza, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung pokra─Źuje v zav├ídzan├ş aktualiz├ície prinajmen┼íom v Holandsku a zatia─ż tento probl├ęm neuznal. Kontaktovali sme spolo─Źnos┼ą sami, aby sme potvrdili, ─Źi s├║ tieto spr├ívy presn├ę, a ak ├íno, ako roz┼í├şren├ę sa o─Źak├íva, ┼że bud├║ probl├ęmom a ak├ę opatrenia prij├şmaj├║ na ochranu svojich pou┼ż├şvate─żov a na poskytnutie potrebnej podpory. Ke─Ć dostaneme odpove─Ć od spolo─Źnosti, budeme tento ─Źl├ínok aktualizova┼ą.