PS5 má svoje hlavné a výnimočné ciele (dočasné)

Naše základné rady a tipy na to, ako nakupovať a nakupovať, nakupovať a nakupovať, nakupovať alebo konzumovať. Doplnok k sérii PS5 a Xbox Series X, ktoré sa dodávajú.

K dispozícii sú iba dočasné konzoly Sony a PS5. Naše základné rady a tipy na to, ako nakupovať a nakupovať, nakupovať a nakupovať, nakupovať alebo konzumovať.

Doplnok k sérii PS5 a Xbox Series X, ktoré sa dodávajú. A primeira rodada, a da ficha técnica, já foi vencida pelo consola da Microsoft. Žiadny papel, a nová konzola Xbox a väčšina jej rivalov, mas será preciso muito mais argumentos para seduzir as massas. Ak sa vám to páči, musíte sa rozhodnúť, čo chcete, aby ste to urobili, a Sony semper teve a vantagem.

Ako duas empresas já revelaram grande parte dos jogos esperados para as suas próximas consolas. Conhecemos os primeiros jogos PS5 desde 11 de junho. Najvyššie dostupné ceny Homem-Aranha da Marvel: Miles Morales, Horizonte 2: Oeste Proibido obľúbené a populárne hry Horizon Zero Dawn alebo Gran Turismo 7para citarové alguny.

PS5: dočasné exkluzívne vista

Além dos seus próprios títulos, a Sony conseguiu garantir acordos em vários exclusiveivos temporários com editores de terceiros. vamos lembrar que o remake z Final Fantasy 7, o jogo publicado pela Square Enix é exclusiveivo da PS4 por um ano. Táto zásada môže mať za následok zníženie počtu osôb, ktoré sa môžu vyskytnúť, alebo naopak, môžu nastať. PS5 e Séria Xbox X.

Vzťah: Recenzie a špecifikácie k bezstratovým ukážkam Qualcomm AptX

De acordo com o repórter do Windows Central Jez Corden, que confia nas informações que obteve, «Záruka Sony Dôležité a výhradné časové limity pre redakčné rady “ pre Sony PS5.

Medzi spoločnosťami Microsoft a najdôležitejšími konferenciami, ktoré sú určené pre konzoly Xbox Series X, sa jedná o jednu z najdôležitejších udalostí, ktoré sa môžu týkať 23 exkluzívnych hier. Zahrňte si všetky svoje obľúbené hry Halo Infinite, Forza Motor Sport.

K dispozícii sú dôležité exkluzívne možnosti pre novú konzolu Xbox. Zvláštne ponuky, najmä Fable, Stredné alebo Mesačné STALKER 2.