Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PS5 a Xbox Série X Očakáva, že Poraziť Spustenie Údaje o PS4 a Xbox Jeden, Hovorí Analytik

Jonathan Blow PS5 SSD Daedalic PS5 a Xbox Série X

Xbox Série X a omietka z PS5 je unikli devkit

Ako sme sa dostali bližšie k spustenie PS5 a Xbox Série X, budúcu generáciu konzol Sony a Microsoft, sú povinní byť čoraz väčšie diskusii témy v rámci hry priemysel.

V poslednej MCVUK časopis (V marci roku 2020, problém 955), analytik Móla Harding-Kotúčoch (Vedúci Hry Výskumu na IHS Markit) odhalila silné očakávania, ktoré PS5 a Xbox Série X bude poraziť spustenie údaje o svojich predchodcov, aj keď s pár námietky (cena a nedostatku dodávok obmedzenia).

Aj keď existuje pomerne veľa nevieme o spustenie novej generácie konzol, moje očakávanie je, že obe PS5 a Xbox Série X začne silno ak nie sú žiadne obmedzenia dodávky a ceny je v prijateľnom rozsahu, že za $499 alebo nižšie.

Tým výrazne myslím, že aj PS5 a Xbox Série X bude poraziť spustenie údaje o PS4 a Xbox Jeden. Ja sa držím tohto pohľadu, pretože PS4 má výrazne väčšie aktívne userbase oproti PS3 späť v roku 2013, ktorý by mal dať Sony v silnejšej východiskovú pozíciu na štarte. Som tiež očakávať, že Microsoft má oveľa efektívnejšie spustenie tejto generácie v porovnaní s Xbox Jeden a získať lepšiu pozíciu na disku skor.

Podpier Harding-Rolls tiež vyjadril presvedčenie, že PS5 a Xbox Série X bude tiež súťažiť na predplatné služby, ktoré by mohli byť kritickým faktorom pre zákazníkov pri výbere konzoly cez druhého.

Next-gen, očakávam, že sa viac zamerať na služby rozlišovať konzoly ponuky. Je jasné, že Microsoft bude zameraná na Xbox Hru Prejsť, ale len ako súčasť kolekcie spôsoby, ako získať prístup k obsahu pomocou rôznych distribučných a monetisation modely. Nečakám, veľkoobchod prechod na predplatné služby. Som tiež očakávať, že Sony naďalej vyvíja PlayStation Teraz. Ako platforma držiteľov zmes svoje služby spolu a ako sú integrované ako ponuky produktov bude hrať dôležitú úlohu v zapojení spotrebiteľov.

Microsoft urobil veľké množstvo svojho Xbox Hry Prejsť, spájajúc ho s Xbox Live Gold predplatenou v XGP Ultimate triedy. Mohol Sony urobiť to isté s PlayStation Teraz a PlayStation Plus? Chceli by ste, že? Dajte nám vedieť v komentároch.

Odoslať