Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

PS Teraz, ak chcete Získať Kontrolu, Tieň Tomb Raider a Wolfenstein II Tento Mesiac

ps teraz kontroly Expedícií aktualizácia

PS Teraz sa údajne byť prijatí niektoré veľké hitters neskôr tento mesiac, vrátane Prostriedok Kontroly, Tieň Tomb Raider a Wolfenstein II: Nové Colossus.

Nové tituly robil ich cestu k PlayStationNow Reddita podľa ResetEra používateľa “lapsu”, v hry už boli pridané Sony je hra streamingovú službu. Bohužiaľ, tituly nie je možné prehrávať a napriek tomu sa očakáva, že budú k dispozícii neskôr v tomto mesiaci.

Zdá sa, že nový rad bude oficiálne oznámil Sony neskôr dnes.

Sme si celkom istí, že tieto tri hry získajú vrelé privítanie od PS Teraz odberateľov. Zaujímavé je, že Kontrola bola vraj prichádza na Xbox Hry Prejsť aj – späť v decembri minulého roka, Xbox hlavu Phil Spencer pošmykol sa, že Náprava jeho hlava by byť pridané do spoločnosti Microsoft hra služby prihlásenia na odber. Microsoft a vydavateľ 505 Hry zadarmo neskôr povedal, že tento výrok od Spencer, bolo nesprávne.

“Myslel som, že Ovládanie bolo naozaj dobré, to nedosiahli dosť ľudí, takže som rád, že je to prichádza do Hry Prejsť tak dúfajme, že viac ľudí hrať”, Xbox hlavu začiatku povedal. “Je to hra, ktorá by sa hral z našich priateľov na Nápravu. Sme radi Nápravu.”

Kontrola bola vydaná pre PS4, Xbox Jeden a PC späť minulý rok v auguste. Od jeho vydania, hra získala niekoľko ocenení a získal Game of the Year awards z viacerých zásuviek.

Wolfenstein II: Nové Colossus od vývojárov MachineGames bola vydaná v roku 2017.

Najnovšie položky v reštart Tomb Raider trilogy, Tieň, Tomb Raider, bola vydaná v roku 2018.

Odoslať