Prysm Tweak prináša krásny redizajn ovládacieho centra

Prysm vyladiť

Riadiace centrum iOS 13 je dobré, ale zároveň má veľa nedostatkov Apple potrebuje pracovať. Cieľom novo vydaného vylepšenia Prysm pre jailbroken zariadenia je vyriešiť mnohé problémy s burzovým riadiacim strediskom v snahe urobiť ho užívateľsky príjemnejším.

Prysm ponúka širokú škálu funkcií, ktoré používateľom nielen poskytujú väčšiu kontrolu nad ovládacím centrom svojho zariadenia, ale tiež pridávajú nové funkcie na obrazovku ovládacieho centra.

Asi najväčšou zmenou, ktorú budete cítiť hneď po inštalácii vyladenia Prysm do zariadenia, je spôsob, akým pristupujete k Control Center na zariadení iPhone X alebo novšom. Namiesto často nepohodlného ťahania z pravého horného gesta Prysm vám umožňuje prístup do ovládacieho centra potiahnutím nahor, rovnako ako iPhone 8 alebo skôr. To uľahčuje prístup k Control Center pri používaní zariadenia jednou rukou.

Okrem zmeny spúšťacieho gesta pre Control Center Prysm pridáva nový modul pre Weather, ktorý zobrazuje aktuálnu správu o počasí priamo na obrazovke Control Center.

Medzi ďalšie zmeny zavedené v programe Prysm Tweak patrí:

  • Prepracované jazdce jasu a hlasitosti
  • Prepracované prepínacie tlačidlá
  • Nový vzhľad miniaplikácie pre médiá
  • Prepína rýchly prístup a ďalšie.

Získate tiež lepšie vyzerajúcu prepínaciu lištu konektivity, ktorá pripomína staršie prevedenie Control Center.

Prysm tweak pridá stavovú miniaplikáciu, ktorá vám umožní vidieť užitočné informácie, ako napríklad percento batérie v hornej časti ovládacieho centra.

Prysm tweak je vybavený malými funkciami, ktoré sú zamerané na zlepšenie zážitku z ovládacieho centra. Napríklad všetky moduly zahrnuté v Prysm ponúkajú rozšírené ponuky založené na hmatovom dotyku, ktoré vám umožňujú prístup k väčšiemu obsahu, keď naň dlho stlačíte.

Môžete tiež povoliť alebo zakázať určité sekcie Riadiaceho centra, aby bolo vylepšené alebo minimalizované.

Vylepšenie Prysm si môžete stiahnuť z repy Packix Cydia, kde je k dispozícii za $3.49. Plne to funguje s iOS 13 alebo novším.