Prvý oficiálny obrázok náramku Xiaomi Mi Band 5Čo máš …

oficiálny obrázok xiaomi mi band 5 filtrované

Ak si spomeniete na smartbandy, určite vám napadne Xiaomi a jeho Mi Band. Sú už vo štvrtej generácii, na ceste k piatej a postupne prinášajú nové podrobnosti o novej hviezde. Zverejnili a Oficiálna fotka, ako vyzerá Mi Band 5 a v tomto článku vám ukážeme a povieme, čo všetko prinesie, si pripravený?

Aký je dizajn Xiaomi Mi Band 5?

Obrázok, ktorý vidíte, pochádza od samotného Xiaomi, to znamená, že konečná verzia bude takáto. Dizajn sa veľmi nezmenil, Riadi sa obvyklou estetikou (ktorá sa nám zdá vhodná) a vidíme len to, že, zdá sa, trochu narástla. Dôvod je jednoduchý: má väčšiu obrazovku a lepší hardvér.

Povráva sa, že jeho farebný panel je z 1,2″ a bude mať a kapacitné tlačidlo v spodnej časti prednej časti. Uniknuté návrhy bez rámov Mi Bandu 5 Nie sú skutočné a na „Full Display“ obrazovku si budeme musieť počkať ďalšiu generáciu. Stále je to náramok na aktivitu, nemôžeme od neho žiadať oveľa viac.

skupina xiaomi mi 5 oficiálny dizajn

Pravdou je, že to nie je príliš veľký vývoj videný zvonku. Samozrejme, prináša naozaj zaujímavé veci, ktoré sme ešte nevideli:

  • Kapela 4 Prišiel iba s NFC v čínskej verzii. Zdá sa, že sa to mení a vy môžete platiť kdekoľvek s vaším inteligentným náramkom.

  • Podpora pre niektorých šport skôr joga, veslovanie a skákanie na lane.
  • Na fotografii môžete vidieť režim, ktorý podľa informácií, ktoré máme sledovať špecifické zdravie ženského tela. Budeme v strehu.
  • Senzor SPo2 na meranie množstva kyslíka v krvi (oxymeter).
  • Alexa na náramku? To sa musí potvrdiť, ale pravdou je, že by to bol veľmi užitočný doplnok. Ak áno, budete mať mikrofón na prijímanie hovorov a možno nejaké ďalšie senzory alebo aspoň optimalizované.

Jeho oficiálne spustenie bude 11. júna a tam vám prezradíme všetky oficiálne informácie o očakávanom Xiaomi Mi Band 5. To, čo sme videli, sa nám zdá naozaj zaujímavé a uvidíme, ako to bude vyzerať, Chcete poznať všetky jeho vlastnosti?

Zdroj | Android Authority