Prvý oficiálny chat WPBeginner na Twitter zajtra

Zajtra budeme mať náš prvý oficiálny chat WPBeginner Twitter, Táto udalosť je naplánovaná na 27. októbra o 7 PM EST, aby som bol presný. Plánujeme spustiť rozhovor jednu hodinu a nič viac. Toto je jeden z našich prvých pokusov o skutočné zvýšenie interakcie v našej komunite. Predstavíme tiež ďalšie metódy.

Žiadame všetkých, aby sa k nám pripojili Twitter a zajtra nasledujte hashtag #wpbchat. Čím viac ľudí sa zúčastní, tým lepšie to bude. Myšlienkou tohto rozhovoru je, aby sa každý mohol opýtať na akúkoľvek otázku týkajúcu sa WordPress alebo blogovania. Budeme sa snažiť, aby sme na ňu okamžite odpovedali na Twitter, Ak nie, bude zahrnutá do nášho zoznamu vecí, ktoré sa majú zahrnúť do programu WPBeginner.

Po rozhovore sa na WPBeginner zverejní zhrnutie rozhovoru, ale vyzývame všetkých, aby sa pripojili. Nemáme potuchy, ako sa to ukáže, pretože je to náš prvý oficiálny rozhovor. Dúfajme, že to bude veľká informačná udalosť.

Ďalšími metódami interakcie s komunitou, ktoré zvažujeme, sú Ustream (dotazník so živým vysielaním so spoločnosťou Syed) alebo dokonca vytvorenie vlastného IRC kanála. Všetky myšlienky sú vítané. Ak máte konkrétne témy, o ktorých chcete diskutovať, môžete ich pridať do komentárov.