Prv├Ż ofici├ílny chat WPBeginner na Twitter zajtra

Zajtra budeme ma┼ą n├í┼í prv├Ż ofici├ílny chat WPBeginner Twitter, T├íto udalos┼ą je napl├ínovan├í na 27. okt├│bra o 7 PM EST, aby som bol presn├Ż. Pl├ínujeme spusti┼ą rozhovor jednu hodinu a ni─Ź viac. Toto je jeden z na┼íich prv├Żch pokusov o skuto─Źn├ę zv├Ż┼íenie interakcie v na┼íej komunite. Predstav├şme tie┼ż ─Ćal┼íie met├│dy.

┼Żiadame v┼íetk├Żch, aby sa k n├ím pripojili Twitter a zajtra nasledujte hashtag #wpbchat. ─î├şm viac ─żud├ş sa z├║─Źastn├ş, t├Żm lep┼íie to bude. My┼ílienkou tohto rozhovoru je, aby sa ka┼żd├Ż mohol op├Żta┼ą na ak├║ko─żvek ot├ízku t├Żkaj├║cu sa WordPress alebo blogovania. Budeme sa sna┼żi┼ą, aby sme na ┼łu okam┼żite odpovedali na Twitter, Ak nie, bude zahrnut├í do n├í┼ího zoznamu vec├ş, ktor├ę sa maj├║ zahrn├║┼ą do programu WPBeginner.

Po rozhovore sa na WPBeginner zverejn├ş zhrnutie rozhovoru, ale vyz├Żvame v┼íetk├Żch, aby sa pripojili. Nem├íme potuchy, ako sa to uk├í┼że, preto┼że je to n├í┼í prv├Ż ofici├ílny rozhovor. D├║fajme, ┼że to bude ve─żk├í informa─Źn├í udalos┼ą.

─Äal┼í├şmi met├│dami interakcie s komunitou, ktor├ę zva┼żujeme, s├║ Ustream (dotazn├şk so ┼żiv├Żm vysielan├şm so spolo─Źnos┼ąou Syed) alebo dokonca vytvorenie vlastn├ęho IRC kan├íla. V┼íetky my┼ílienky s├║ v├ştan├ę. Ak m├íte konkr├ętne t├ęmy, o ktor├Żch chcete diskutova┼ą, m├┤┼żete ich prida┼ą do koment├írov.