Prvá ukážka Androidu 11 je filtrovaná a niektoré z…

ukážka vývojára android 11

Nasadenie Androidu 10 sa ešte ani neskončilo a Google sa už zameriava na novú verziu svojho mobilného operačného systému. Spoločnosť Big G nepochybne veľmi tvrdo pracuje, aby zostala vpredu. A teraz, Unikla prvá ukážka Androidu 11 a niektorých jeho noviniek.

Na svojej vývojárskej stránke Google zverejnil množstvo zmien odkazujúcich na Android 11. Externé stránky, na ktoré odkazuje, však ešte neboli aktualizované, vrátane changelogu a stránky na registráciu zariadení. Momentálne tieto informácie odstránili a podarilo sa nám urobiť snímku obrazovky.

Čo uniklo o Androide 11?

ukážka snímky obrazovky android 11

Stránka uvádza, že Android 11 bude fungovať s akýmkoľvek zariadením Pixel, ktoré dôjde k zlepšeniu ochrany osobných údajov, kompatibility s smartphones Vulkan skladanie a funkcie.

Čo je viac, Android 11 príde s novým vylepšeným tmavým režimom. prečo? Pretože teraz si môžete vybrať plán, ktorý sa aktivuje. Ak slnko začne zapadať o šiestej hodine poobede, môžete si svoj mobil naprogramovať tak, aby sa presne v tom čase aktivoval tmavý režim.

Všetko nasvedčuje čomu Android 11 tiež ponúkne používateľom oveľa rýchlejšie aktualizácie. S Project Mainline a jeho modulárnymi aktualizáciami prichádzajúcimi cez Obchod Play bude operačný systém dostávať rýchlejšie a jednoduchšie aktualizácie od výrobcov.

funkcie androidu 11

Google sa zaviazal robiť Android 11 ponúka skvelý výkon smartphones bez ohľadu na typ hardvéru, ktorý nosia. Urobia tiež to, čo je potrebné, aby bola prevádzka aplikácií oveľa rýchlejšia bez toho, aby používatelia museli vykonávať úpravy systému alebo aby vývojári veľa zmien v kóde svojich aplikácií.

To všetko tomu nepochybne nasvedčuje spustenie tejto novej verzie operačného systému by mohlo prísť vtedy, keď to najmenej čakáme. Podobne si budeme musieť počkať na oficiálne oznámenie od spoločnosti Google, aby sme s istotou vedeli, kedy príde Android 11. Nebojte sa, budeme vás pozorne informovať o akýchkoľvek informáciách, ktoré sa v tejto súvislosti môžu vyskytnúť.

a ty Očakávate s príchodom Android11 ​​nejaké nové funkcie?