Prv├í skuto─Źn├í aktualiz├ícia pre Samsung Galaxy Buds + je teraz k dispoz├şcii

Pre nov├║ verziu spolo─Źnosti Samsung je k dispoz├şcii prv├í skuto─Źn├í aktualiz├ícia firmv├ęru Galaxy Buds +. Softv├ęr sl├║chadiel mus├ş by┼ą stabilnej┼í├ş. Nezaznamenali sme ─Ćal┼í├ş probl├ęm, ktor├Ż bol ├║dajne vyrie┼íen├Ż – ale mo┼żno ste ho mali.

puky galaxie samsung + aktualizácia

Prv├Ż Galaxy Aktualiz├ícia Buds +

Ak u┼ż m├íte nov├Ż Galaxy Po tom, ako v├ím priniesol Buds + do v├í┼ího domu v posledn├Żch nieko─żk├Żch t├Ż┼żd┼łoch, je prv├í skuto─Źn├í aktualiz├ícia pripraven├í pre sl├║chadl├í, aj ke─Ć ich m├┤┼żete ma┼ą u┼ż v momente, ke─Ć ste ich pr├íve dostali. V ka┼żdom pr├şpade je teraz k dispoz├şcii verzia firmv├ęru R175XXU0ATB5 vo forme a 1, Ve─żk├ę s┼ąahovanie 21 MB. Protokol zmien uv├ídza, ┼że sa zlep┼íila stabilita a spo─żahlivos┼ą syst├ęmu.

Po─Źas obdobia, kedy sme pou┼ż├şvali na┼íe Buds + – pozri predch├ídzaj├║cu recenziu – sme v tejto oblasti v skuto─Źnosti nemali ┼żiadne ─Ćal┼íie s┼ąa┼żnosti, ale to sa samozrejme m├┤┼że l├ş┼íi┼ą aj pri telef├│ne, s ktor├Żm ich pou┼ż├şvate. Aktualiz├ícia by navy┼íe rie┼íila aj ─Ćal┼í├ş probl├ęm, v ktorom mo┼żno po─Źu┼ą nevy┼żiadan├Ż biely ┼íum. V Ju┼żnej K├│rei sa tento probl├ęm v posledn├Żch t├Ż┼żd┼łoch ve─ża vyskytol, ale ani tu n├ís to neob┼ąa┼żovalo.

prv├í aktualiz├ícia pukov galaxi├ş + r176xxu0atb5

Galaxy Nainštalujte aktualizáciu Buds +

V z├ísade Galaxy nosite─żn├ę aplik├íciu aktualizujte automaticky, len ─Źo dostanete Galaxy Pripojte Buds + k telef├│nu. Aktualiz├íciu si m├┤┼żete stiahnu┼ą aj ru─Źne. Cho─Ćte na to Galaxy nosite─żn├ę k tomu Galaxy Buds + na obrazovke a klepnite na dole Aktualiz├ícia softv├ęru pre sl├║chadl├í, nasledovan├ę Stiahnite a nain┼ítalujte,

Trpeli ste nestabiln├Żm softv├ęrom a / alebo s├║vislos┼ąami s po─Ź├şta─Źom? Galaxy Buds +? Trpeli ste tu bielym ┼íumom a opravili ste to aktualiz├íciou?