Prvá obrazovka spoločnosti Motorola One Zoom: 48-megapixlový Android s rozpočtom

Veľké megapixely bez veľkých cien: to je príbeh nového Motorola One Zoom, ktorý dnes oficiálne debutuje na IFA 2019. Android smartphone 9,0 Dalo by sa očakávať, že cena bude nižšia ako 450 dolárov, ale stále má porážku 48 megapixelov pre zadnú kameru spolu s ďalšími tromi snímačmi.

48MP senzor kombinuje pixely pre konečný rámec. 12 megapixelov, používa niečo, čo spoločnosť Motorola nazýva technológia Quad Pixel. V podstate to využíva údaje zo štyroch susedných pixelov pre lepšie snímky pri slabom osvetlení, s optickou stabilizáciou obrazu.

Hlavný fotoaparát má objektív f / 1,7 a PDAF. Vedľa dverí je ultra širokouhlý fotoaparát. 16 megapixlový fotoaparát so zorným uhlom 117 stupňov a teleobjektívom 8 megapixely s 3x optickým zoomom a optickou stabilizáciou obrazu. Nakoniec je tu snímač hĺbky. 5 megapixelov a všetko je vybavené dvojitým LED bleskom.

Na prednej strane je zatiaľ dotykový displej OLED 6, 39 palcov, s výrezom hore pre fotoaparát f-selfie2.0 25 megapixelový Motorola. Využíva tiež technológiu Quad Pixel, ktorá vytvára konečné obrázky. 6, 25 megapixelov. Obrazovka pracuje s rozlíšením 2340 x 1080 a má na obrazovke snímač odtlačkov prstov.

Android beží spolu s procesorom Qualcomm Snapdragon 675 4 GB RAM a 128 GB Úložný priestor. K dispozícii je slot na kartu microSD alebo môžete stále používať interný ukladací priestor a duálny slot na kartu SIM. Leštený hliníkový rám, čelné sklo 2.5D Panda King a späť v 3D Gorilla Glass 3 Je neiskrivý a bude prítomný v elektricky šedej, kozmetickej fialovej alebo brúsenej bronzovej farbe.

Pokiaľ ide o výdrž batérie, je tu batéria 4.000 mAh, ktorý bude pracovať s nabíjačkou TurboPower od spoločnosti Motorola s výkonom 18 W, a to aj pri nabití na 15 W. Používa USB 3,1 Type-C. K dispozícii je tiež konektor pre slúchadlá 3,5 mm, spolu s WiFi a / b / g / n / ac a Bluetooth 5,0, plus NFC. Všetky majú veľkosť 75 x 158 x 8,8 mm a váži 190 gramov.

Prvá obrazovka spoločnosti Motorola One Zoom: 48-megapixlový Android s rozpočtom 2

Je to atraktívny mobilný telefón, a hoci pomerne veľká rana fotoaparátu na zadnej strane ho môže trochu spomaliť, zdá sa, že si musíme zvyknúť od roku 2019. smartphones, Nový Apple iPhone a Pixel 4 Od spoločnosti Google sa tiež očakáva, že ju bude mať.

Motorola One Zoom sa bude predávať v USA USA z 5 Cena za september je 449,99 dolárov. Bude sa predávať odblokovaný od spoločnosti Motorola a je kompatibilný s operátormi GSM, ako sú AT&T a T-Mobile. V Európe to bude v predaji. 6 September, s cenou 429 eur, zatiaľ čo Veľká Británia, Nemecko, Španielsko, Taliansko a Francúzsko Amazon Začala sa exkluzívna verzia s integráciou Alexa 5 Septembra.