Prvá kolekcia NFT od DC bude uvedená na trh v októbri pre FanDome 2021

Od FanDome 2021, bezplatného virtuálneho fanúšikovského podujatia pre fanúšikov DC, nás delia o niečo viac ako dva týždne. Tohtoročné podujatie prichádza s niečím špeciálnym: prvou sériou NFT od DC, kolekciou, ktorá je možná v spolupráci s Palm NFT Studio. Fanúšikovia DC budú môcť získať minimálne dva NFT zberateľské predmety z kolekcie.

NFT, digitálny tovar založený na technológii blockchain, je najnovším výstrelkom vo svete zberateľských predmetov. DC je najnovšou spoločnosťou, ktorá sa dostala do tohto trendu, a robí tak v rámci svojej nadchádzajúcej virtuálnej udalosti FanDome 2021. Fanúšikovia majú možnosť ohodnotiť viacero DC NFT s rôznym obsahom z komiksového sveta.

Podľa DC bude FanDome 2021 prvou veľkou virtuálnou udalosťou, ktorá bude zahŕňať registrácie poháňané NFT, čím sa potenciálne stane jedným z najväčších vydaní bezplatných NFT doteraz v histórii média. FanDome 2021 sa začína 16. októbra; ak sa chcete virtuálneho podujatia zúčastniť, musíte sa zaregistrovať.

Registráciou sa odomkne bezplatná NFT, zatiaľ čo zdieľaním udalosti na sociálnych sieťach získate druhú NFT. Budú ponúkané rôzne úrovne rarity, ako aj rôzni superhrdinovia, vrátane Green Lanterna, Batmana, Supermana, Harley Quinn a Wonder Woman.

Podľa spoločnosti NFT ručne vybral vydavateľ DC a hlavný kreatívny riaditeľ Jim Lee. Fanúšikovia budú môcť získať bezplatné NFT od októbra 5, vrátane existujúcich registrovaných členov DC FanDome. Blockchain Palm NFT Studio je prepojený s Ethereom a údajne je o 99 percent energeticky úspornejší ako iné systémy.