Protipo┼żiarne boxy pre pozn├ímku 7, je teraz ─Źierna kom├ędia

Ni─Ź nerobi┼ą: po vybrat├ş, v├Żmene a nov├Żch bat├ęri├ích, Galaxy Pozn├ímka 7 na─Ćalej hor├ş a spolo─Źnos┼ą Samsung sa rozhodla ho u┼ż nevyr├íba┼ą alebo pred├íva┼ą. Ale teraz to mus├ş ur─Źite stiahnite v┼íetky u┼ż predan├ę modely a za t├Żmto ├║─Źelom zariadil osobitn├ę opatrenia,

Ne┼í┼ąastn├Ż phablet sa mus├ş vr├íti┼ą iba v r├ímci jedn├ęho ┼żiaruvzdorn├Ż box, poskytovan├ę spolo─Źnos┼ąou Samsung spolu s p├írom rukavice na ochranu r├║k po─Źas oper├ície, Rozhodnutie, ktor├ę hovor├ş o z├íva┼żnosti situ├ície.

Zaobch├ídza┼ą opatrne

┼ákatu─ża alebo sk├┤r ÔÇ×regenera─Źn├í s├║pravaÔÇť, ako ju definuje samotn├í spolo─Źnos┼ą Samsung, m├í vn├║torn├Ż povlak vyroben├Ż z plechov z keramick├Żch vl├íkien, ktor├ę po ur─Źit├║ dobu vydr┼żia plamene, potrebn├ę na to, aby sa spa─żovanie samovo─żne skon─Źilo bez toho, aby sa roz┼í├şrilo do zvy┼íku n├íkladu vozidla.

Je tie┼ż povinn├ę nalepi┼ą ┼ít├ştok na vonkaj┼íiu stranu ┼íkatule odpor├║─Źa iba pozemn├║ dopravu─Ź├şm sa zabr├íni i Galaxy Pozn├ímka 7 leteck├Ż n├ívrat na z├íklad┼łu, ─Źo ohrozuje bezpe─Źnos┼ą letu.

Tu je n├ívod, ako sa vr├íti┼ą Galaxy Pozn├ímka 7 V Taliansku

Medzit├Żm spolo─Źnos┼ą Samsung ofici├ílne ozn├ímila postup zru┼íenia Galaxy Pozn├ímka 7 tie┼ż pre Taliansko, kde by sa v ka┼żdom pr├şpade dodalo menej ako 2000. Spolo─Źnos┼ą p├ş┼íe na ofici├ílnej str├ínke podpory takto:

ÔÇ×Pokia─ż ide o taliansky trh, v├Żrobok nebol nikdy ofici├ílne uveden├Ż na trh, s v├Żnimkou po─Źiato─Źnej f├ízy predobjedn├ívky pribli┼żne 4.000 kusov, z ktor├Żch je dodan├Żch menej ako polovica. Na u─żah─Źenie procesu stiahnutia z trhu pre Galaxy Pozn├ímka 7, Spolo─Źnos┼ą Samsung Electronics Italia spr├şstupnila ur─Źit├ę slu┼żby vr├ítane: slu┼żby zberu produktov a asisten─Źn├Żch slu┼żieb venovan├Żch bezplatn├ęmu ─Ź├şslu 800 025 520, V┼íetk├Żm spotrebite─żom, ktor├ş vykonali predobjedn├ívku, Samsung Electronics Italia zaru─Źuje ├║pln├ę a okam┼żit├ę vr├ítenie zaplatenej sumy, Bud├║ tie┼ż zaslan├ę t├Żmto spotrebite─żom okam┼żite po n├ívrate Galaxy Pozn├ímka 7, s─ż├║ben├ę ceny vo f├íze predobjedn├ívky ÔÇť.

Galaxy  Pozn├ímka 7 ohe┼ł 02

Preto je koniec toho, ─Źo by pravdepodobne bolo najlep┼í├şm phabletom na trhu. Ako v┼íak m├┤┼że chyba tak z├íva┼żn├í, ┼że sp├┤sobila, ┼że gigant ako Samsung dokonca musel zastavi┼ą v├Żrobu a stiahnu┼ą svoj hlavn├Ż produkt? Nikto nevie, alebo nikto nem├í podozrenie, ┼że v s├║─Źasnom stave je to v┼íak tak.

Zostane probl├ęm nav┼żdy tajomstvom?

Ako sme uviedli, vina bola spo─Źiatku kladen├í na ur─Źit├║ d├ívku zle navrhnut├Żch bat├ęri├ş, ktor├ę viedli k a prehriatie vn├║torn├ęho elektrolytu, ─Źo vedie k horeniu. Vyme┼łte bat├ęrie za in├ę ÔÇ×bezpe─Źn├ęÔÇť bat├ęrie, probl├ęm v┼íak znova nastal.

V tom ─Źase, ako Park Chul-wan, b├Żval├Ż riadite─ż Centra progres├şvnych bat├ęri├ş v K├│rejskom technologickom technologickom in┼ítit├║te, tie┼ż poznamenal: ÔÇ×Bolo pr├şli┼í skoro na vine bat├ęrie, pravdepodobne v nich nebolo ni─Ź. To bolo zl├ę alebo prinajmen┼íom to nebol hlavn├Ż probl├ęm, pod─ża povest├ş New York Times stovky zamestnancov spolo─Źnosti Samsung by v laborat├│riu nedok├ízali probl├ęm replikova┼ą, Tak ─Źo?

nota galaxie samsung 7 02

Bloomberg navrhuje mo┼żn├║ odpove─Ć. Spa─żovanie by bolo sp├┤soben├ę kontaktom medzi an├│dou a kat├│dou a n├ísledn├Żm nadmern├Żm zahrievan├şm elektrolytu, ale nie v d├┤sledku v├Żrobnej chyby v prednej ─Źasti, ale v d├┤sledku vinu za v├Żber mont├í┼że bat├ęrie do tela, kto by jeden umiestnil nadmern├Ż tlak na samotn├Żch bat├ęri├ích, v mnoh├Żch pr├şpadoch ved├║cich elektr├│dy, s v├Żsledkami, ktor├ę pozn├íme.

ÔÇ×V├Żrobcovia dosiahli 90% teoretick├ęho maxim├ílneho v├Żkonu pre l├ştium-i├│nov├ę bat├ęrie a na─Ćalej sa sna┼żia z├şska┼ą ─Źo najviac bez obetovania. Spotrebitelia po┼żaduj├║ v├Ą─Ź┼íie obrazovky, r├Żchlej┼íie procesory, v├Żkonnej┼íie pr├şstroje, ale odmietaj├║ akceptova┼ą menej auton├│mie alebo dlh┼íie nab├şjanie, ÔÇťuviedli kolegovia Wire.

ÔÇ×Posadnutos┼ą odvetvia z├şskan├şm ten┼í├şch pr├şstrojov si vy┼żaduje rovnako tenk├ę bat├ęrie. Tak┼że sa st├íle viac a viac obracaj├║ na l├ştiov├ę polym├ęrov├ę ÔÇőÔÇőbat├ęrie. Tieto bat├ęrie s├║ neuverite─żne citliv├ę a s├║ uzavret├ę v tenkej kovovej f├│lii. To celkovo zni┼żuje, [ÔÇŽ] “

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: ┼áes┼ą techn├şk pre ─Ćal┼íiu gener├íciu bat├ęri├ş

Stru─Źne povedan├ę, v z├ísade by existoval ─Źoraz n├íro─Źnej┼í├ş trh, ktor├Ż neumo┼ż┼łuje technologick├ęmu rozvoju dr┼ża┼ą krok s n├şm, ─Źo by viedlo k situ├íci├ím, ktor├ę by sa v bud├║cnosti mohli ─Źoraz viac roz┼íirova┼ą.